Hailey Bieber w luźnych spodniach? To rzadki widok. Żona Justina jest nie do poznania

2020-10-26 13:32 mm
Hailey Bieber
Autor: GICE/Backgrid/East News

Hailey Bieber w ostatnim czasie pokazywała się głównie w obcisłych leginsach wyraźnie podkreślających jej szczupłą figurę. Tym razem jednak zdecydowała się na zestaw, którego nie powstydziłaby się nawet Billie Eilish! Zobaczcie zdjęcia żony Justina Biebera w nieco innej odmianie - tym razem w wyjątkowo luźnych spodniach i nieco za dużej skórzanej kurtce. Skąd czerpała inspirację?

Justin Bieber może się pochwalić bardzo piękną żoną. Hailey to jedna z najbardziej seksownych dziewczyn Hollywood i chętnie pokazuje swoje wdzięki publicznie. W ostatnim czasie żona Justina Biebera wiele razy widziana była w bardzo obcisłych ubraniach - od ciasnych lateksowych spodni, aż po mocno przylegające do ciała leginsy.

Od czasu do czasu jednak Hailey Bieber decyduje się na bardzo luźny strój. Kilka tygodni temu mogliśmy podziwiać ją w dresie, kiedy wraz z Justinem wybrała się na lunch do modnej restauracji w Santa Barbara. W miniony weekend natomiast Hailey Bieber zauważona została na ulicach LA w nieco za dużej skórzanej kurtce i bardzo luźnych, jak na nią, spodniach. 

Komplet uzupełniła obowiązkowa maseczka zakrywająca większość twarzy oraz bejsbolówka. Całość sprawiała, że żona Justina była niemal nie do poznania!

Zobaczcie sami - nowe zdjęcia Hailey Bieber znajdziecie poniżej.

Ile pieniędzy ma Rihanna | ESKA XD - Hotplota #7

Hailey Bieber w luźnych spodniach. Rzadki widok

Żona Justina Biebera została uwieczniona w sobotni poranek 24 października w pobliżu domu swojej przyjaciółki.

Hailey Bieber założyła czarne luźne spodnie Alexandra Wanga. Do kompletu dobrała czarny t-shirt, białe sportowe buty i skórzaną kurtkę.

Jak Wam się podoba takie zestawienie?

Hailey Bieber
Autor: GICE/Backgrid/East News
Hailey Bieber
Autor: GICE/Backgrid/East News

WIĘCEJ ZDJĘĆ HAILEY BIEBER

NAJNOWSZE