Tatuaż Hailey Bieber to kopia pierścionka Seleny Gomez? Fani są w szoku!

2020-10-20 14:12 kp
Hailey Bieber; Selena Gomez i Justin Bieber w 2011 roku
Autor: ROBA/Backgrid/East News; bauergriffinonline.com/East News

Hailey Bieber od kilku dni może pochwalić się nowym tatuażem - bardzo romantycznym hołdem dla swojego męża, Justina Biebera. I podczas gdy większość fanów modelki jest zauroczonych jej malutkim napisem na dłoni, niektórzy zauważyli dziwne podobieństwo do... pierścionka, który Justin Bieber podarował kiedyś Selenie Gomez. Faktycznie niezła wtopa?

Trudno wyobrazić sobie, jakie szczęście musiała czuć Hailey Bieber, gdy po rozstaniu z Seleną Gomez Justin Bieber zwrócił na nią swoją uwagę. To żadna tajemnica, że córka Stephena Baldwina od młodych lat podkochiwała się w piosenkarzu - która zresztą jego nastoletnia fanka do niego nie wzdychała?

Ostatnio już jako szczęśliwa żona pani Bieber zafundowała sobie dwa nowe tatuaże, o czym donosiliśmy na Hotplota.pl. Modelka postawiła na dwa piękne, bardzo delikatne projekty - jeden z nich przedstawia słowo "beleza", czyli "piękno" po portugalsku, a drugi to literka J. na dłoni Hailey, co oczywiście jest inicjałem imienia Justina Biebera. I to właśnie o ten drugi tatuaż w sieci wybuchł mały skandal.

Hailey Bieber jak Selena Gomez?

Chodzi dokładnie o TEN tatuaż, który pojawił się ostatnio na palcu Hailey Bieber:

Piękny i... dziwnie znajomy. Wierni fani Justina Biebera szybko przypomnieli sobie, skąd znają ten wzór. Otóż dokładnie w 2012 roku Selena Gomez otrzymała od ukochanego delikatny pierścionek z jego inicjałem, którym zresztą Sel pochwaliła się swego czasu na Instagramie. Media spekulowały wtedy na temat możliwych zaręczyn pary. Pamiętacie? To dokładnie TEN pierścionek.

ESKA XD #006

Teraz dyskusje fanów na temat podobieństwa tatuażu Hailey Bieber do pierścionka Seleny Gomez stały się tak gorące, że autor tatuażu, który pokazał go na swoim Instagramie, musiał zablokować komentarze.

Oczywiście można uznać, ze afera jest o nic. Trudno przecież, by literę J napisać inaczej niż w ten sposób - po prostu tak ona wygląda :)

NAJNOWSZE