Hailey i Justin Bieber w dresach na "romantycznym" lunchu w Santa Barbara [ZDJĘCIA]

2020-10-11 13:10 mm
Hailey Bieber i Justin Bieber w dresach
Autor: JATE/Backgrid/East News

Jak Hailey i Justin Bieber spędzają wolny czas? Obserwując zdjęcia piosenkarza i modelki z ostatnich miesięcy można odnieść wrażenie, że głównie zwiedzają okoliczne restauracje i bary. Właśnie odwiedzili kolejny - paparazzi uwiecznili Bieberów podczas lunchu w Santa Barbara. Justin i Hailey tym razem nie zaskoczyli wyszukaną stylówką. Na przekąskę wybrali się w dresach... Zobaczcie zdjęcia!

Jak Justin i Hailey Bieberowie spędzają wolny czas? Jedno wiemy na pewno - raczej nie gotują w domu :)

Od pewnego czasu niemal każdego dnia do sieci trafiają fotki małżonków robione przed lub tuż po wizycie w którymś z modnych kalifornijskich lokali. Bieberowie tylko w ostatnich kilkunastu dniach widziani byli na obiadach i kolacjach m.in. w Los Angeles, West Hollywood i Malibu. Teraz do listy możemy dopisać Honor Bar w Santa Barbara - lokal specjalizujący się m.in. w burgerach i kanapkach z owocami morza.

Kto wie, może Justin i Hailey Bieber przygotowują własny przewodnik kulinarny po Kalifornii? :) A może po prostu korzystają z życia przed kolejnym prawdopodobnym lockdownem...

Hany zaprasza do "Zabawy" | ESKA XD - CD-ROOM #5

Romantycznie nawet w dresie

Jak widać na fotkach, Justin i Hailey Bieber świetnie czują się w swoim towarzystwie i w odróżnieniu od wielu innych gwiazd, w ogóle nie zwracają uwagi na obserwujących ich ludzi i na robiących im zdjęcia paparazzich. Nie zawsze tak było - w przeszłości Justin Bieber reagował na fotoreporterów bardzo nerwowo, co zresztą nie raz prowadziło do przykrych konsekwencji. 

W kilku miejscach w sieci najnowsze fotki pary podpisano słowami "Hailey i Justin Bieber na romantycznym lunchu".

Czy rzeczywiście "romantycznym"? Raczej całkowicie NORMALNYM - i chyba to w tych zdjęciach podoba nam się najbardziej. Bieberowie zachowują się w swoim towarzystwie absolutnie naturalnie, jakby świat dookoła nich nie miał żadnego znaczenia.

Zobaczcie sami!

NAJNOWSZE