Justin i Hailey Bieber na randce! [ZDJĘCIA] Ona cała w lateksie, a on...

2020-10-16 12:07 kp

Pandemia koronawirusa nie zwalnia z dbania o swoje związki, o czym doskonale wiedzą Justin i Hailey Bieber. Mimo, że para spędza ze sobą w domu większość czasu, od czasu do czasu oboje robią sobie wyjątkowy wieczór i wychodzą na randkę. Tym razem w drodze do restauracji towarzyszyli im paparazzi. Czyżby Bieberowie coś świętowali? Hailey ubrała się jak na najlepszą imprezę!

Choć z powodu pandemii koronawirusa gwiazdy musiały całkowicie zmienić tryb życia, z jednego naprawdę trudno im zrezygnować - wypadów do restauracji. Dla celebrytów codziennie posiłki na mieście to oczywistość taka sama, jak jedzenie w domu. Dlatego też od wybuchu pandemii regularnie możemy oglądać wyposażone w maseczki gwiazdy kierujące się do swoich ulubionych knajp.

Tym razem paparazzi po raz kolejny przyłapali w drodze na kolację Justina i Hailey Bieberów. Ten wypad był jednak ewidentnie inny niż zwykle - to była małżeńska randka z prawdziwego zdarzenia! Wystarczy spojrzeć, jak Hailey błyszczała... mimo maseczki.

Justin i Hailey Bieber na randce

Para ma zresztą co oblewać! Justin Bieber musiał zdawać sobie sprawę, że jego najnowszy singiel Lonely wywoła ogromne poruszenie wśród jego fanów. Piosenkarz nagrał emocjonalną piosenkę o swojej karierze i o tym, jak mimo tłumu ludzi naokoło czuł się - zgodnie z tytułem - samotny. We wzruszającym klipie w młodego Jusa fenomenalnie wcielił się młody aktor Jacob Tremblay.

ESKA XD #006

Justin i Hailey Bieber mogli więc na kolacji w Nowym Jorku świętować wydanie tego niezwykłego singla. Hailey z tej okazji wbiła się w niezwykle seksowne, fioletowe wdzianko z lateksu, a Jus pozostał wierny ciuchom ze swojej kolekcji Drew.

Zobaczcie ich zdjęcia!

NAJNOWSZE