Hailey Bieber w obcisłych leginsach spocona po intensywnym treningu! [ZDJĘCIA]

2020-10-22 10:04

Ruch fizyczny to nie tylko najlepszy sposób na utrzymanie dobrej kondycji i figury, ale i pomaga zneutralizować stres. Doskonale wie o tym Hailey Bieber, dla której trening to codzienny rytuał. Gwiazda stawia na różne formy ruchu - jednego dnia wybierze się ze znajomymi na jogę, a innego zafunduje sobie wycisk na siłowni. Jak było tym razem?

Niewiele gwiazd jest tak systematycznych w treningach jak Hailey Bieber. Nie ma wątpliwości, że idealna figura to podstawa w jej pracy, zatem żona Justina Biebera nie może pozwolić sobie na dłuższe leniuchowanie. Trudno jednak nie zauważyć, że modelce ćwiczenia po prostu przynoszą sporo przyjemności.

Paparazzi regularnie spotykają więc Hailey Bieber przed jej ulubionymi salami treningowymi i siłowniami w Los Angeles. Tym razem fotoreporterom udało się zrobić jej wyjątkowo udane zdjęcia w obcisłych leginsach. Taki widok to najlepsza motywacja do ćwiczeń!

Co wiesz o Hailey Bieber?

Pytanie 1 z 7
W którym roku urodziła się Hailey?

Hailey Bieber na treningu

W tym tygodniu Hailey Bieber wybrała się na na pilates w towarzystwie koleżanki. Hailey, jakby przeczuwając obecność paparazzi, wybrała bardzo seksowny strój na trening - krótkie leginsy z wysokim stanem i krótki top. Dawno nie mieliśmy takiego widoku na jej wyćwiczone pośladki :)

Zobaczcie zdjęcia!

ESKA XD #006
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE