Gwyneth Paltrow ubrała się na Emmy 2019 w suknię starszą od siebie! To kiecka z 1963 roku

2019-09-23 11:31 kp
Gwyneth Paltrow na Emmy 2019
Autor: Rex Features/East News

Gwyneth Paltrow dokonała najbardziej niezwykłego, modowego wyboru spośród wszystkich gości na gali Emmy 2019. Aktorka pokazała swoją kreacją przywiązanie do tradycji i zainteresowanie modą. Jak? Jej suknia to projekt Valentino z 1963 roku! Zgadlibyście, że ta sukienka powstała ponad pół wieku temu?

Gwyneth Paltrow to jedna z gwiazd, które zawsze ponad skandale stawiają elegancję. Aktorkę można postawić w jednym rzędzie z zawsze elegancką Nicole Kidman - ich kreacje z czerwonego dywanu to zawsze kwintesencja klasy i kobiecości. Na Emmy 2019 Gwyneth Paltrow poszła jeszcze krok dalej. Aktorka wybrała najbardziej niezwykłą suknię całego wieczoru!

Gwyneth Paltrow wyróżniała się na Emmy 2019 wśród głębokich dekoltów i odważnych wycięć skromną, biało-czarną kreacją do ziemi. Okazuje się, że nie jest to zwyczajna sukienka -  ta kreacja pochodzi... z 1963 roku!

Gwyneth Paltrow na Emmy 2019

W Microsoft Theater w Los Angeles Gwyneth Paltrow pojawiła się w sukni vintage z kolekcji Valentino z 1963 roku, a to oznacza, że jej kreacja na galę była starsza od niej o niemal dziesięć lat! Swoim modowym wyborem aktorka udowodniła jednak, że projekty Valentino są ponadczasowe i nie starzeją się, a ona sama ma wyjątkowe wyczucie stylu i odwagę w zabawie modą.

Zobaczcie, jak Gwyneth Paltrow wyglądała w sukni, którą równie dobrze mogły mieć na sobie młode Audrey Hepburn czy Elizabeth Taylor!

>> Kim Kardashian i Kendall Jenner wyśmiane na Emmy 2019! Opowiadały na scenie o KUWTK

Gwyneth Paltrow na Emmy 2019
Autor: Rich Polk/Getty AFP/East News
Gwyneth Paltrow z mężem
Autor: Invision/Invision/East News
NAJNOWSZE