Kim Kardashian i Kendall Jenner wyśmiane na Emmy 2019! Opowiadały na scenie o KUWTK

2019-09-23 10:55 kp
Kim Kardashian i Kendall Jenner
Autor: Invision/Invision/East News

Kim Kardashian i Kendall Jenner - choć wielu twórców przyjmuje to z niesmakiem - są bezsprzecznie gwiazdami telewizyjnymi. Celebrytki z całą rodziną od lat występują w bijącym rekordy oglądalności rodzinnym show Keeping Up With The Kardashians i z tego powodu zostały zaproszone na galę Emmy 2019. Nie sądziły jednak, że zostaną... wyśmiane!

Kim Kardashian i jej siostry-celebrytki bywają najczęściej na najróżniejszych imprezach branży muzycznej i filmowej bez większego związku z jej tematyką. W showbiznesie przyjęło się już bowiem, że obecność słynnych celebrytek na czerwonych dywanach to gwarancja zwiększonego zainteresowania mediów. Gale rozdania nagród telewizyjnych Emmy to jednak miejsce, gdzie obecność Kardashianek jest jak najbardziej uzasadniona.

Bez względu bowiem na sympatie i antypatie widzów, faktem jest, że siostry Kardashian są bohaterkami jednego z najpopularniejszych programów w amerykańskiej telewizji! Keeping Up With The Kardashians już od ponad dziesięciu lat przyciąga przed ekrany rzesze widzów. Podczas Emmy 2019 reprezentantkom słynnego klanu przypadła szczególna rola.

Kim Kardashian i Kendall Jenner wyśmiane na Emmy 2019

Kim Kardashian i Kendall Jenner pojawiły się na Emmy 2019 w Los Angeles, by wręczyć nagrodę w jednej z kategorii. Wystrojone celebrytki wyszły na scenę i... zostały wyśmiane przez publiczność. Wszystko za sprawą przemówienia sióstr.

Nasza rodzina wie z pierwszej ręki, że naprawdę przekonująca telewizja pochodzi od prawdziwych ludzi będących po prostu sobą...

- zaczęła Kim Kardashian, pozwalając dokończyć zdanie siostrze.

... opowiadając swoje historie, bez cenzury i bez scenariusza.

Po tych słowach Kardashianek zasiadający na publiczności goście wybuchnęli śmiechem. Sytuacja była wysoce niekomfortowa, jednak Kim i Kendall zachowały dobrą minę do złej gry. Zobaczcie:

Wygląda na to, że koledzy i koleżanki uznali słowa sióstr... za żart!

Co ciekawe, Kim Kardashian i Kendall Jenner na scenie towarzyszyć miała Kylie Jenner, która w ostatniej chwili odwołała swoją obecność na gali Emmy 2019. Czyżby spodziewała się, że występ Kardashianek może zakończyć się w ten sposób?

Kim Kardashian i Kendall Jenner
Autor: Invision/Invision/East News
NAJNOWSZE