Eurowizja 2021: Rafał Brzozowski przygotował "niezłe show"! Jaki ma pomysł na wygraną?

2021-05-03 15:03 es
Rafał Brzozowski
Autor: WBF

Decyzja, że to właśnie Rafał Brzozowski będzie reprezentował Polskę w konkursie Eurowizja 2021, wzbudziła ogromne emocje. Słynący do tej pory ze spokojniejszych, romantycznych piosenek Rafał Brzozowski zaskoczył klubowym The Ride. I chociaż udało mu się zdobyć serca Polaków, to czy powtórzy sukces na Eurowizji? Muzyk opowiada, jak przygotowuje się do konkursu.

Reprezentant Polski w konkursie Eurowizja 2021 wywołał wielkie emocje. Odkąd dowidzieliśmy się, że w konkursie weźmie udział Rafał Brzozowski, jego popularność poszybowała w górę. Wybór jest nietypowy, bo wcześniej wokalista stawiał na dość spokojne, romantyczne utwory. Niekoniecznie pasujące do charakteru Eurowizji.

Jednak piosenka The Ride nieźle wpisuje się w tę koncepcję. Rytmiczny, klubowy kawałek będzie reprezentował Polskę w konkursie Eurowizja 2021.

Dla muzyka to spore wyzwanie i jeszcze większa presja. Jak poradzi sobie z tym Rafał Brzozowski?

ESKA XD #021 - Eurowizja, Więzień miłości, mięso z roślin, gwiazdy bez matury

Jak Rafał Brzozowski przygotowuje się do Eurowizji?

Konkurs Eurowizja wciąż wzbudza wielkie emocje. W tym roku Polskę zaprezentuje Rafał Brzozowski z kawałkiem The Ride.

Po tym, jak została wybrana na Eurowizję, kariera muzyka nabrała szaleńczego tempa.

Trochę nie dowierzałem i nie do końca wiedziałem, co się dzieje, zwłaszcza że od tego momentu wszystko zaczęło się bardzo szybko toczyć – kręcenie klipu, sesje zdjęciowe, zainteresowanie mediów… Jestem przyzwyczajony do pracy na planie, ale przyznam, że nawet dla mnie to tempo było szaleńcze! Teraz z niecierpliwością czekam na występ!

Mówił wokalista w rozmowie z Super Expressem.

Samo czekanie nie wystarczy. Żeby dobrze wypaść na Eurowizji, trzeba przygotować świetne show i wyróżnić się na tle konkrecji.

Moja piosenka jest energetyczna, więc stworzymy niezłe show. Nad całością będzie czuwać reżyser, Mikołaj Dobrowolski. Będą ze mną tancerze z ekipy Agustina Egurroli, chcemy też wykorzystać elementy teledysku, czyli wizualizacje nagrane w warszawskim Muzeum Neonów. Na pewno liczę też na siłę samej piosenki i jej chwytliwego refrenu. Będzie dynamicznie i będzie dużo pozytywnej energii.

Zdradza Rafał Brzozowski.

Wokalista ma pewną przewagę, ponieważ zna konkurs od kuchni. Rafał Brzozowski prowadził Eurowizję Junior. Oby to doświadczenie pomogło mu wymieść konkurencję!

NAJNOWSZE