Magda Gessler wydaje autobiografię! Ujawni szokujące sekrety swojego życia?

2021-04-29 16:02 es
Magda Gessler
Autor: wbf

Magda Gessler ma już na koncie kilka książek. Jednak takiej jeszcze nie publikowała... Autobiografia Magdy Gessler napisana przy współpracy z Dominikiem Linowskim ukaże się już w czerwcu. Teraz restauratorka ujawnia rąbka tajemnicy i zachęca fanów do zakupu publikacji. Jakie sekrety Magda Gessler ujawni?

Magda Gessler to jedna z najbardziej kolorowych postaci polskiego show-biznesu. Oczywiście może chodzić o jej stylizacje. Restauratorka już przyzwyczaiła nas, że zazwyczaj ma na sobie wszystkie kolory tęczy. Kolorowy jest także jej charakter. Trochę wybuchowy, czasem pełen współczucia, a gdy trzeba - bardzo surowy.

Z pewnością właśnie ten charakterek od lat trzyma przed telewizorami fanów programu Kuchenne Rewolucje. Magda Gessler odmienia oblicze polskich restauracji już od 11 lat. W tym czasie widzowie zdążyli ją dobrze poznać. Ci, którzy mają ochotę na więcej, z pewnością ucieszy ta wiadomość: Magda Gessler wydaje autobiografię.

ESKA XD #021 - Eurowizja, Więzień miłości, mięso z roślin, gwiazdy bez matury

Autobiografia Magdy Gessler - kiedy premiera?

Instagramowy profil Magdy Gessler obserwuje ponad 1,1 miliona osób! Restauratorka ma więc bardzo wielu fanów. Wszyscy z pewnością niecierpliwie czekają na najnowszy projekt swojej idolki.

Magda Gessler wydaje autobiografię. Współtwórcą książki jest Dominik Linowski. W nowym filmie na Instagramie restauratorki opowiadają zabawną anegdotę o historii swojego poznana.

Już teraz autobiografia Magdy Gessler jest dostępna na jej stronie internetowej. Jednak premiera odbędzie się dopiero 16 czerwca.

Czekacie?

NAJNOWSZE