Królowe życia: Monika Chwajoł jest w SZPITALU! "Na chorobę nie ma mocnych"

2021-05-03 10:00 es
Monika Chwajoł
Autor: Youtube.com/ Monika Chwajoł

Monika Chwajoł zdobyła popularność w 6. sezonie show "Królowe życia". Celebrytka robi także karierę w disco polo. Niestety teraz musi wstrzymać wszystkie zawodowe plany. Monika Chwajoł jest w szpitalu. O trudnej sytuacji poinformowała fanów na Instagramie. Od kilku tygodni celebrytka walczy ze stanem zapalnym i przeszła właśnie kolejny zabieg. Jak się czuje Monika Chwajoł?

Monika Chwajoł to bohaterka 6. sezonu programu "Królowe życia". Poza karierą telewizyjną Chwajoł to także gwiazda disco polo. Jeszcze do niedawna faktycznie była królową życia i odpoczywała w Dubaju. Niestety od kilku tygodni nie jest już tak kolorowo...

Na swoim Instagramie Monika Chwajoł przekazała fanom niepokojące wieści. Celebrytka jest w szpitalu! Od tygodni walczy ze stanem zapalnym twarzy, a teraz przeszła kolejny zabieg.

Jak się czuje?

ESKA XD #021 - Eurowizja, Więzień miłości, mięso z roślin, gwiazdy bez matury

Monika Chwajoł w szpitalu

Na swoim Instagramie Monika Chwajoł przypomniała fanom, jak cenne jest życie i, że warto celebrować każdą jego chwilę. Gwiazda przekonała się o tym na własnej skórze, gdy trafiła do szpitala.

Jak to mój małżonek mówi, że ze mnie to taki okaz zdrowia, wysportowana, zdrowy styl życia, a tu jednak na chorobę i różne przypadki nie ma mocnych 🥲🥲🥲🥲Kochani pozdrawiam Was serdecznie ze szpitalnego łóżeczka, taka majóweczka u mnie. 🙈🙈🙈

Czytamy.

Dalej Monika Chwajoł zdradziła, że od ponad 2 tygodni walczy ze stanem zapalnym.

Wiec jestem po kolejnym zabiegu tym razem wycinania czegoś co nawet lekarze nie do końca wiedzą co to. Opuchlizna spora, ale to zniknie, ważne żeby wszystko wróciło do normy!

Napisała dalej celebrytka.

Oby jak najszybciej wróciła do zdrowia!

NAJNOWSZE