Rafał Brzozowski w ogniu (dosłownie) krytyki. Internauci wyśmiewają wideo z próby

2021-05-14 16:04 es
Rafał Brzozowski
Autor: WBF

Reprezentant Polski na Eurowizję 2021 nie ma lekko. Powiedzmy, że internauci nie są mu zbyt przychylni. Mimo wszystkich negatywnych komentarzy Rafał brzozowski robi co może. Na oficjalnym kanale Eurowizji pojawiły się migawki z kolejnej próby The Ride. Niestety i tym razem Rafał Brzozowski nie spodobał się internautom. Narzekają na zbyt dużą ilość fajerwerków i żartują, że muzyk próbuje się za nimi ukryć. Sami zobaczcie.

Eurowizja 2021 coraz bliżej. Półfinały odbywają się 18 i 20 maja. Polska wystąpi na Eurowizji w drugim terminie. Ci, którzy wypadną najlepiej, zakwalifikują się do finału - 22 maja.

Niestety według bukmacherów szanse Polski na Eurowizji są bardzo marne. Rafał Brzozowski i The Ride nie cieszą się wielką sympatią. Muzyk od początku zapewniał, że choć jego piosenka nie cieszy się dużą popularnością w kraju, to za granicą jest doceniania.

Niestety internauci są innego zdania. Na oficjalnym kanale konkursu na YouTube pojawiło się nagranie z drugiej próby. Reprezentant Polski na Eurowizji został wyśmiany w komentarzach.

ESKA XD #022 - LODY EKIPY, Promyk nadziei, odchudzanie po lockdownie, rekordowe mandaty

Rafał Brzozowski ukrywa się za fajerwerkami?

Do sieci trafiło wideo z kolejnej próby. Rafał Brzozowski robi, co może, by The Ride spodobało się publice. Żeby zwiększyć zainteresowanie, postawiono na widowiskowe efekty specjalne. Zdaniem internautów zbyt widowiskowe.

- Jak dużo efektów pirotechnicznych chcesz?Polska: tak.

- Nawet nie widać jego twarzy przez te fajerwerki

- Widzimy więcej fajerwerków, niż jego twarzy i słyszymy więcej wokalisty wspierającego, niż w rzeczywistości jego głosu.

- Nie możesz mieć fajerwerków przez całą piosenkę...

Rafał: potrzymaj moje okulary

- Nie wiedziałem, że Polska chce spalić swojego reprezentanta

To tylko niektóre z licznych komentarzy, które pojawiły się pod filmem.

Czy Rafał Brzozowski jeszcze da radę skraść serca widzów?

Zobacz też:

NAJNOWSZE