Eurowizja 2021: Szwajcaria Gjon's Tears - Tout l’Univers

i

Autor: Youtube.com/ Eurovision Song Contest

Eurowizja 2021: Szwajcaria wielkim faworytem! Gjon's Tears - Tout l’Univers wygra?

2021-05-10 22:02

Eurowizja 2021 zbliża się wielkimi krokami. Polska będzie musiała zmierzyć się z wieloma poważnymi konkurentami. Piosenka Szwajcarii na Eurowizję to wieli faworyt. Reprezentant Szwajcarii to Gjon's Tears. Czy kawałek Tout l’Univers wzbudzi u jurorów równie dużą sympatię, co u internautów? Posłuchajcie, jak brzmi piosenka Szwajcarii na Eurowizję!

Reprezentant Szwajcarii na Eurowizji 2021 to Gjon's Tears . 22-letni piosenkarz może poruszyć Europę. Piosenka Szwajcarii na Eurowizję 2021 to Tout l’Univers. Energetyczna i romantyczna zarazem piosenka ma szansę stać się hitem lata. Nie jest to może typowy utwór do tanecznej zabawy, ale z pewnością wpada w ucho i ma porywający rytm.

Kandydat Szwajcarii na Eurowizję 2021 Gjon's Tears wystąpi w Rotterdamie 18 maja. Artysta zaprezentuje się w 1. półfinale konkursu. Według komentatorów Eurowizji ma wielkie szanse na finał. Jeśli faktycznie uda mu się awansować, Szwajcaria występi także 22 maja.

Posłuchajcie, jak brzmi piosenka Szwajcarii na Eurowizję 2021 Tout l’Univers. Poniżej przeczytacie także, kim jest reprezentant Szwajcarii - Gjon's Tears.

ESKA XD #022 - LODY EKIPY, Promyk nadziei, odchudzanie po lockdownie, rekordowe mandaty

Gdzie się urodziły polskie gwiazdy?

Pytanie 1 z 8
Gdzie się urodził Quebonafide?

Zobacz też:

Eurowizja 2021, Szwajcaria: Gjon's Tears - Tout l’Univers

Kim jest reprezentant Szwajcarii w konkursie Eurowizja 2021? Gjon's Tears nazywa się naprawdę Gjon Muharremaj. Urodził się 29 czerwca 1998 w Broc w Szwajcarii, choć korzenie ma albańskie.

Właśnie tam zaczęła się jego kariera. Już od dziecka interesował się muzyką. Reprezentant Szwajcarii na Eurowizję 2021 zaczynał w konkursach typu talent show. Jako 12-latek zajął 3. miejsce w Albania’s Got Talent. Rok później dotarł do finału szwajcarskiej edycji, a w 2019 roku do półfinału francuskiej.

Gjon's Tears miał reprezentować Szwajcarię już podczas konkursu Eurowizja 2020. Jednak z powodu pandemii koronawirusa został on odwołany.

Posłuchajcie Tout l’Univers, piosenki Szwajcarii w konkursie Eurowizja 2021.