Dominic D'Angelica skomentował wyniki Top Model! Pokazał klasę?

2020-11-26 10:08 mm
Dominic z Top Model
Autor: X News

Finał Top Model już za nami. 9. polską edycję show wygrał Mikołaj Śmieszek, jeden z dwóch chłopaków, którzy zakwalifikowali się do finału. Tyle, że dzień przed ostatnim odcinkiem Dominic D'Angelica został z programu usunięty. Jak komentuje zwycięstwo swojego niedawnego konkurenta? Krótko po finale Top Model Dominic D'Angelica opublikował na Instagramie post, w którym pogratulował Mikołajowi. Zobaczcie, co dokładnie napisał.

Z pewnością nie tak Dominic D'Angelica wyobrażało sobie ostatnie dwa dni. Zamiast świętować zwycięstwo Top Model 2020, na co bez wątpienia miał sporą szansę, Dominic musiał przełknąć gorzką pigułkę: został usunięty z programu z powodu wyjścia na jaw niechlubnych szczegółów z jego przeszłości. 

Przypomnijmy - dwa dni przed finałem Top Model w sieci pojawiły się informacje, że Dominic D'Angelica został skazany za przestępstwo seksualne. Chodziło o seks z nieletnią. Sam D'Angelica wyjaśnił później, że odbyta kara była wynikiem ugody, a 4 miesiące spędzone w areszcie nie były spowodowane przestępstwem seksualnym. 

>> Dominic D'Angelica wydał oświadczenie o wyroku! "Nigdy nie zostałem uznany winnym"

Dominic D'Angelica komentuje wyniki Top Model

Jakkolwiek nie oceniać postaci Dominica D'Angelica, trzeba przyznać, że po finale programu zachował się z dużą klasą. Zamiast rozdrapywać rany i ubolewać nad usunięciem go z programu, były uczestnik pogratulował zwycięstwa i podziękował wszystkim koleżankom i kolegom z Top Model.

Gratulacje Mikołaj 🦾 ♥ ️ i gratulacje dla wszystkich!

Jestem taki dumny z każdego z was!

Jestem z was wszystkich dumny! Wszyscy wyglądaliście wspaniale tej nocy ♥ ️

Miłej nocy! Kocham moją rodzinę!

- napisał na Instagramie Dominic D'Angelica krótko po ogłoszeniu wyników finału Top Model 2020.

Gratulacje dla zwycięzcy docenili fani Dominica. 

piękne zachowanie z twojej strony 💗

WRACAJ ZA ROK ! ❤️❤️❤️

🔥🔥klasa ✌️

- piszą fani pod jego postem na Instagramie.

NAJNOWSZE