Wyniki Top Model oczami widzów. Mikołaj zasłużył na zwycięstwo? Wyjątkowo zgodne opinie!

2020-11-26 8:28 mm
Top Model 2020
Autor: X-News/mat. prasowe / TVN

Jak wyniki Top Model 9 odebrali widzowie programu? Czy zwycięstwo Mikołaja zaskoczyło fanów show, czy może raczej większość z nich spodziewała się takiego werdyktu? Okazuje się, że po ogłoszeniu wyników Top Model wśród widzów programu panowała wyjątkowa jednomyślność.

I wszystko jasne! 9. edycję Top Model wygrał Mikołaj Śmieszek. To właśnie on w środę 25 listopada okazał się najlepszym z uczestników, pokonując w wielkim finale Weronikę Kaniewską i Patrycję Sobolewską.

Przypomnijmy, że wcześniej z finałowej czwórki uczestników odpadł Dominic D'Angelica. Został on usunięty z programu z powodu wydarzeń z przeszłości. Dominic był oskarżany o przestępstwo seksualne i odbywał karę warunkową. Następnie - jak tłumaczy w specjalnym oświadczeniu - spędził 4 miesiące w areszcie za złamanie warunków zawieszenia wyroku. 

Mikołaj Śmieszek zwycięzcą Top Model

Kiedy w przeddzień wielkiego finału Top Model pytaliśmy czytelników, który z trójki finalistów powinien, ich zdaniem, wygrać 9. edycję show, większość wskazała na Weronikę. Okazało się jednak, że program wygrał Mikołaj Śmieszek, a wyniki wcale nie zdziwiły widzów show.

Co pisali internauci po ogłoszeniu wyników Top Model? Na oficjalnym profilu programu panowała w finałowy wieczór wyjątkowa jednomyślność!

Oto wybrane opinie internautów pod postem z ogłoszeniem wyników Top Model.

Gratulacje Mikołaj 💪💖😍👏🎊 mój faworyt od castingu 😍 przystojny, zdolny i do tego super charakter 💖 świetny chłopak 💖💖💖💖

Gratulacje Mikołaj! Niewiarygodny progres i wygrana nie dzięki „urzekła mnie twoja historia”, a ciężkiej pracy. Patrycja też sIę bardzo zmieniła na plus i osiadła na laurach z powodu nieprzeciętnej urody.

GRATULACJE !!! 🔥🔥🔥SŁUSZNY I SPRAWIEDLIWY WERDYKT, mimo że kibicowałemPATRYCJI. 🙌🏻

My favorite od początku 😅💗 najlepsi w tej edycji Mikołaj i Mariusz! Gratulacje 👌

Nooo idealnie chłopaku ogromne wielkie BRAWA trzymam kciuki na nowej drodze życia 💪💪.

Zasłużone zwycięstwo, innego zwycięzcy się nie spodziewałem, gratulacje!

Ale było też trochę nieco innych spostrzeżeń...

Czy tylko ja mam wrażenie,że nikt tam nie byl zaskoczony ? Dla mnie zero emocji po ogłoszeniu wyniku... dziwna ta edycja ... dziwny ten final. Mikołaj Wielkie Gratulacje👏

Kibicowałam wprawdzie Patrycji ale doceniam ciężka pracę Mikołaja i gratuluję wygranej! A Patrycja i tak zostanie top model.

Brawa rowniez sie naleza dla Patrycji.... Odsunieto ją na bok... Zero podziekowań.... Słabe to było...

Znamy zwycięzcę #TopModel 🎉🎉🎉🎉 Mikołaj Śmieszek wygrywa 9. edycję! 💫 Gratulujemy wygranej! ❤️ Kibicowaliście mu? Piszcie ✍🏻 #TopModel9

Opublikowany przez Top Model TVN Środa, 25 listopada 2020

A Wy jak oceniacie wyniki finału Top Model? Czy Mikołaj Śmieszek słusznie wygrał?

ESKA XD EXTRA
NAJNOWSZE