Mikołaj Śmieszek wygrał Top Model 2020. Kim jest? Najważniejsze fakty i ZDJĘCIA

2020-11-26 8:20 kp

Za nami finał Top Model 2020. Wyniki programu wzbudzały ogromne emocje zwłaszcza, że tuż przed finałem z show wyeliminowano jednego z uczestników - Dominic D'Angelica pożegnał się z programem ze względu na problemy z prawem z przeszłości. Kto wygrał Top Model 2020? Mikołaj Śmieszek! Kim jest i jak wyglądają jego najlepsze zdjęcia z show? Sprawdźcie!

Kto wygrał Top Model 2020? Na to pytanie fani show szukali odpowiedzi aż do środowego wieczoru. To właśnie wtedy, podczas programu na żywo, poznaliśmy wyniki Top Model. Mikołaj Śmieszek, Patrycja Sobolewska i Weronika Kaniewska dawali z siebie wszystko, ale zwycięzca mógł być tylko jeden. Głosami jurorów i widzów wygrał Mikołaj Śmieszek.

Ten finał Top Model był zupełnie inny niż wszystkie. Z powodu pandemii koronawirusa podczas finału tej edycji zabrakło publiczności, goście i bliscy uczestników pojawiali się online, a na backstage'u wszyscy nosili maseczki. To nie sprawiło jednak, by podczas finału zabrakło emocji. Na scenie przypomnieliśmy sobie najważniejsze momenty show w wykonaniu Mikołaja, Patrycji i Weroniki, a także poznaliśmy efekty ich ostatniej, finałowej sesji zdjęciowej.

Sonda
Kto powinien wygrać tę edycję?

Top Model - Mikołaj Śmieszek zwycięzcą edycji 2020

Kim jest zwycięzca Top Model 2020 - Mikołaj Śmieszek? Jurorzy i pozostali uczestnicy nie mają wątpliwości, że to właśnie Mikołaj przeszedł w programie największą metamorfozę, i nie chodzi tu wyłącznie o kolor jego włosów. Aspirujący model w każdym odcinkiem rozkwitał coraz bardziej, by z finale zaprezentować się niczym prawdziwy zawodowiec.

>> Dominic D'Angelica wydał oświadczenie o wyroku! "Nigdy nie zostałem uznany winnym"

Mikołaj Śmieszek ma 19 lat i pochodzi z Rabki-Zdroju. Jak czytamy o nim na stronie TVN, początkowo wcale nie marzył o karierze w modelingu. Przez długi czas chciał być... piłkarzem. On sam nie ukrywa, że na casting do Top Model 2020 poszedł dla przygody i nie spodziewał się, że będzie to początek nowego etapu jego życia! Mikołaj ma 187 cm wzrostu, a jego wymiary to 98 / 80 / 97 cm.

Podczas finału Top Model Mikołaj Śmieszek mógł liczyć na wsparcie swoich bliskich - model ma dwoje starszego rodzeństwa.

Po wygranej w Top Model Mikołaj Śmieszek może spodziewać się nagłego skoku popularności! Jego profil na Instagramie już teraz rośnie w siłę. Obecnie obserwuje go ponad 220 tysięcy osób, a liczba ta ciągle rośnie.

Wy też kibicowaliście mu podczas finału? Zobaczcie więcej zdjęć Mikołaja Śmieszka!

NAJNOWSZE