Kto wygrał Top Model? Zwycięzca finału zaskoczeniem dla fanów? WYNIKI

2020-11-25 22:54 mm
Top Model
Autor: Cezary Piwowarski/TVN

Kim jest zwycięzca Top Model 2020? Wyniki finału tegorocznej edycji wzbudzały emocje jeszcze przed emisją ostatniego odcinka, a to ze względu na aferę z wykluczeniem jednego z uczestników show. Do finału zamiast czwórki uczestników przystąpiła tylko trójka z nich - 24 listopada z Top Model pożegnał się Dominic, tracąc szansę na zwycięstwo z powodu informacji o jego mrocznej przeszłości.

Kto wygrał Top Model 2020? Kim jest zwyciężczyni/zwycięzca tegorocznej edycji popularnego programu? 

W środę 24 listopada na antenie TVN wyłoniony został zwycięzca Top Model. Do finału weszła czwórka uczestników: Weronika Kaniewska, Patrycja Sobolewska, Mikołaj Śmieszek i Dominic D’Angelica. O zwycięstwo tej edycji walczyło jednak tylko troje z nich. Dominic D'Angelica na dzień przed startem finału został usunięty z programu z powodu pojawienia się w sieci informacji o tym, że w przeszłości został skazany za przestępstwo seksualne.

Więcej o całej aferze dowiecie się z wcześniejszego artykułu na Hotplota.pl, gdzie znajdziecie także pełną treść oświadczenia TVN w sprawie usunięcia Dominica D'Angelica z programu.

Kto wygrał Top Model?

Finał Top Model 2020 od samego początku zapowiadał się ciekawie, ale to, co wydarzyło się na kilka godzin przed startem rozstrzygającego odcinka, z pewnością jeszcze dolało oliwy do ognia. 

Zdania na temat usunięcia Dominica z listy finalistów Top Model są mocno podzielone. Jedni widzowie chwalą stację za szybką i zdecydowaną reakcję, a inni wręcz przeciwnie - dziwią się, że Dominic D'Angelica zostaje drugi raz ukarany za ten sam błąd. Ale decyzja producentów już zapadła i w wyniku wykluczenia Dominica do finału przystąpiła jedynie trójka uczestników - Patrycja, Weronika oraz Mikołaj.

Kto z nich wygrał Top Model 2020?

Wyniki finału poznaliśmy w środę wieczorem - jurorzy ogłosili zwycięzcę krótko przed godziną 23:00. Ten finał był inny niż wszystkie pozostałe - z powodu pandemii koronawirusa w studiu nie było publiczności, a bliscy finalistów łączyli się z nimi wirtualnie. Na scenie podczas pokazów zobaczyliśmy m.in. Ralpha Kamińskiego i Baranovskiego. Po pierwszych eliminacjach finałowych pożegnaliśmy Weronikę, a o zwycięstwo dalej walczyli Patrycja i Mikołaj. Kto wygrał Top Model 2020? Po podliczeniu głosów jurorów i widzów zwycięzcą został Mikołaj Śmieszek!

ESKA XD EXTRA
NAJNOWSZE