Cristiano Ronaldo i Coca-Cola: Dziś nie lubi Coli, a kiedyś kręcił jej reklamy! WIDEO

2021-06-16 11:05 mm
Cristiano Ronaldo nie lubi Coca-Coli
Autor: HANDOUT/AFP/East News

Cristiano Ronaldo i Coca-Cola nie grają już w jednej drużynie, ale nie zawsze tak było! Przed meczem EURO 2020 Portugalia - Węgry Cristiano Ronaldo wymownie odstawił zostawione przed nim dwie butelki Coca-Coli i pokazał, że wybiera wodę. Wideo z konferencji stało się hitem sieci, a CR7 wychwalany jest przez dziennikarzy za dawanie młodym fanom dobrego przykładu. Ale kiedyś Cristiano Ronaldo nie miał nic przeciwko reklamowaniu słodzonych napojów!

Lekarze na całym świecie alarmują, że dzieci i młodzież w zastraszającym tempie tyją od słodyczy i słodzonych napojów. Niezdrowe produkty coraz częściej banowane są przez szkoły, ale co z tego, jeśli na każdym kroku dzieciaki atakowane są reklamami wysokosłodzonych produktów... Jak przekonać najmłodszych konsumentów do zdrowego odżywiania?

Chyba mało kto ma taki wpływ na młode umysły, jak światowe gwiazdy muzyki, sportu i internetu. I właśnie dlatego pozornie niewinny gest Cristiano Ronaldo z konferencji prasowej przed meczem Portugalia - Węgry jest dziś tak szeroko komentowany przez media na całym świecie.

Przypomnijmy: czekający na rozpoczęcie konferencji prasowej Cristiano Ronaldo w wymowny sposób zabrał z niesmakiem stojące przed nim butelki z Coca-Colą. Chwilę później postawił w to miejsce butelkę zwykłej wody. Głośne wideo CR7 banującego Coca-Colę możecie obejrzeć tutaj.

Cristiano Ronaldo i Coca-Cola - kiedyś i dziś

Nie jest tajemnicą, że zarobki znanych piłkarzy tylko częściowo składają się z pensji w klubach. Największe gwiazdy futbolu przynajmniej drugie tyle dostają za udział w reklamach. A jednym z największych reklamodawców świata jest właśnie koncern Coca-Cola. Cristiano Ronaldo w przeszłości również miał okazję kręcić reklamy napojów produkowanych przez tę firmę.

>> Strefa kibica na Eska.pl! Grupy, newsy, memy, ciekawostki

Po tym, co CR7 zrobił na konferencji przed meczem z Węgrami, na YouTube pojawiły się filmiki przypominające jego romans z Coca-Colą. Podkreślmy, że spot nagrany był dawno temu, z przeznaczeniem na rynek azjatycki.

Zobacz też: Cristiano Ronaldo najszczęśliwszy na rodzinnej Maderze!

Gorąca 20 Radia ESKA – notowanie 11.06.2021
NAJNOWSZE