Cristiano Ronaldo i Coca Cola? CR7 wybiera wodę! Zobacz video, o którym mówi świat

2021-06-16 9:37 kp
Cristiano Ronaldo i Coca Cola
Autor: Twitter/ Goal

EURO 2020 to nie tylko emocje na boisku, ale i wszystkie wydarzenia towarzyszące turniejowi - w tym konferencje prasowe. To właśnie podczas nich piłkarze podsumowują swoje wyczyny lub tłumaczą się z porażek. Ostatnio za stołem na konferencji zasiadł Cristiano Ronaldo i pierwsze, co zrobił, to... przestawił stojące obok niego butelki Coca Coli. Ronaldo wybiera zdrowsze napoje. Zobaczcie video, które podbija sieć!

Podczas pierwszego meczu Reprezentacji Portugalii na EURO 2020 Cristiano Ronaldo po raz kolejny pokazał swoją piłkarską klasę. Piłkarz strzelił dwie bramki dla Portugalczyków i jednocześnie ustanowił nowy rekord bramek trafionych podczas mistrzostw Europy. Sportowiec niezmiennie zachwyca swoich fanów kondycją i mimo, że ma już 36 lat, ani myśli o końcu kariery.

W czym tkwi jego tajemnica? Wiele wskazuje na to, że jedną z nich właśnie zdradził. CR7 słynie ze zdrowego trybu życia, a intensywne treningi łączy ze zbilansowaną dietą, w której nie ma miejsca na... Coca Colę! Cristiano Ronaldo to nowy mistrz internetu po tym, jak pokazał swój stosunek do popularnego napoju gazowanego podczas konferencji prasowej. Widzieliście już to video?

ESKA XD #024 - pieniądze polskich piłkarzy, hity na Euro, przystojniacy z tureckich seriali

Cristiano Ronaldo i Coca Cola hitem sieci

Po tym, jak Cristiano Ronaldo zasiadł za stołem podczas ostatniej konferencji prasowej EURO 2020 przed meczem Portugalia - Węgry, jego wzrok padł na dwie butelki Coca Coli stojące tuż przed nim. Po krótkim zapoznaniu się z sytuacją piłkarz spokojnie przestawił je kawałek dalej - tak, by nie było ich widać tuż obok niego - i z uśmiechem wskazał, że woli pić wodę, mówiąc: "Pijcie wodę, a nie Coca Colę".

Jak więc pokazał Ronaldo, Coca Cola nie jest jego ulubionym napojem! Video CR7 i Coca Coli obiegło sieć i stało się nowym hitem EURO 2020. Zobaczcie sami!

Oczywiście butelki Coca Coli nie znalazły się przed Cristiano Ronaldo przypadkiem. Producent to jeden ze sponsorów EURO 2020, zatem nie ma wątpliwości, że gest piłkarza mógł nie spodobać się władzom UEFA, które mają podpisane z Coca Colą odpowiednie kontrakty mówiące o tym, kiedy i gdzie ma pojawić się logo produktu.

Co więcej, jak podają zagraniczne media, gest Cristiano Ronaldo z Coca Colą natychmiast spowodował obniżkę cen akcji firmy i kosztował ją około 4 miliardów dolarów! Szczęśliwie dla Coli pod koniec dnia cena akcji ponownie wzrosła, a władze marki ogłosiły, że "każdy ma prawo do swoich preferencji" i może pić to, na co ma ochotę. 

Myślicie, że Ronaldo zdawał sobie sprawę z tego, ile zamieszania wywoła jego gest?

NAJNOWSZE