Cody Simpson randkami z Miley Cyrus "zastąpił" Ali? Lindsay Lohan odpala bombę i... usuwa komentarz

2019-10-23 17:05 mw
Miley Cyrus i Cody Simpson
Autor: Jackson Lee / SplashNews.com/East News, CapitalPictures/face to face/FaceToFace/REPORTER

Czy Miley Cyrus i Cody Simpson tworzą dobraną parę? Nawet część najwierniejszych fanów piosenkarki uważa, że umawiając się z australijskim przystojniakiem Miley chce tylko ukarać swojego męża. Tymczasem Lindsay Lohan niemal to samo zarzuca Cody'emu! Aktorka uderza w byłego chłopaka swojej siostry i w mocnych słowach krytykuje Simpsona za to, że "zastąpił" ją znaną skandalistką.

Przez miłosne perypetie Miley Cyrus w sieci padło już wiele niemiłych słów. Nieunikniony już chyba rozwód piosenkarki z wieloletnim partnerem przebiega w coraz gęstszej atmosferze i chyba nie da się nie zauważyć, że w obwinianiu drugiej strony jak dotąd przoduje Miley Cyrus. Wystarczy przypomnieć, że w filmiku nagranym wraz z Codym Simpsonem Miley nazywa Liama Hemswortha "fi*tem" i obwinia go o to, że niejako zmusił ją do zostania lesbijką. Z tego ostatniego stwierdzenia zresztą później sama się wycofała...

Teraz oliwy do ognia dolała też siostra byłej dziewczyny Cody'ego Simpsona, czyli inna znana skandalistka, Lindsay Lohan. Aktorka zamieściła w internecie ostry wpis, w którym zarzuca piosenkarzowi, że zastąpił jej siostrę gorszą wersją dziewczyny. Najwyraźniej nie jest wielką fanką Miley Cyrus... xD

"STRACIŁEŚ SWOJĄ PRZYSZŁOŚĆ"

Lindsay Lohan nie przebiera w słowach i chyba uważa związek Miley Cyrus z Codym Simpsonem za jedną wielką pomyłkę.

Kiedy uświadamiasz sobie, że zawiodłeś i zadowalasz się czymś mniejszym @codysimpsonRodzina jest wszystkim. Wygrałeś "The Masked Singer" ale straciłeś swoją przyszłość (sic)

- napisała Lindsay Lohan. Swój post opublikowała 21 października, czyli w dniu, w którym Cody Simpson zwyciężył w australijskiej edycji show "The Masked Singer". Piosenkarz ukrywający się pod maską robota wykonał w finale piosenkę "The Edge of Glory" autorstwa Lady Gagi.

Cody zamieścił na Instagramie fragment finału, w którym zdejmuje maskę i zostaje zwycięzcą show.

Cody Simpson umawiał się z młodszą siostrą Lindsay, Ali Lohan, w 2018 roku, czyli krótko po zerwaniu z Gigi Hadid.

Ani piosenkarz, ani jego ex nie podali nigdy do publicznej wiadomości powodów swojego rozstania. Po reakcji Lindsay Lohan można się jednak domyślać, że to Cody zerwał z Ali.

NAJNOWSZE