Miley Cyrus zrobiła jeszcze jeden tatuaż i pokazała sutki! Gwiazda nadrabia straty

2019-10-23 8:44 kp
Miley Cyrus
Autor: Ethan Miller/Getty AFP/East News

Miley Cyrus po rozstaniu z Liamem Hemsworthem rzuciła się w wir innych zajęć. Poza najgłośniejszymi romansami z Kaitlynn Carter i Cody Simpsonem wokalistka dużo pracowała i ma już gotowy materiał na nową płytę. Miley dba też o to, by fani na byli na bieżąco ze wszystkim, co dzieje się w jej życiu i głowie. Stąd mnóstwo selfie i nowy tatuaż!

Tylko ostatnich dniach już dwa razy donosiliśmy: "Miley Cyrus ma nowy tatuaż!". Okazuje się, że gwiazda nie zatrzymuje się w ozdabianiu swojego ciała i na jej ramieniu pojawił się już nowy rysunek. Nie ma wątpliwości, że nowe tatuaże mają związek z bardzo burzliwym okresem w życiu, który Miley Cyrus właśnie przechodzi.

Fani Miley Cyrus są podzieleni w ocenie ostatniego postępowania wokalistki. Gdy gwiazdka zerwała z Liamem Hemsworthem i zaczęła romansować z Kaitlynn Carter, a następnie Cody Simpsonem, część z nich uznała, ze wokalistka zwyczajnie się zagubiła. Spore grono wielbicieli Miley jest jednak zdania, że właśnie TERAZ Miley Cyrus naprawdę jest sobą - szaloną skandalistką, którą nie można utrzymać przy sobie na długo.

Nowy tatuaż i selfie Miley Cyrus

Jeszcze w październiku Miley Cyrus wybrała się do salonu tatuażu z Cody Simpsonem. Tam wytatuowała sobie przebite nożem serce z podpisem "Rock'n'roll heart". Już killka dni później pokazała kolejny tatuaż - tym razem na karku, który przedstawiał liczbę 92, czyli rok jej urodzenia.

>> Miley Cyrus i Cody Simpson zrobili sobie wspólnie tatuaże! Nie będą usuwać?

Tym razem Miley Cyrus pochwaliła się na Instagramie tatuażem z różą.

Zapytana, czy to, co mówisz i robisz, odbywa się w najczystszych intencjach i tylko z MIŁOŚCIĄ w sercu? 🖤🥀🖤🥀🖤🥀🖤🥀🖤🥀

- napisała zagadkowo pod video z nową dziarą.

Miley jest zresztą ostatnio bardzo aktywna na Instagramie. W ciągu jednego dnia gwiazda opublikowała na swoim profilu aż sześć lustrzanych selfie, zaczynając od gorącej fotki w samych majtkach i kończąc na najseksowniejszym zdjęciu w przezroczystej koszulce. Jak sama ostrzegła - pewnie zostanie usunięte przez serwis, więc podziwiajcie, póki można ;)

NAJNOWSZE