Miley Cyrus i Liam Hemsworth są już PO ROZWODZIE?! Podzielili się majątkiem i... psami

2019-10-22 19:55 mw
Miley Cyrus i Liam Hemsworth pierwszy raz jako małżeństwo na oficjalnej gali
Autor: Rex Features/East News

Jedni twierdzą, że między związek Miley Cyrus i Liama Hemswortha rozpadł się na dobre i para nie ma już szans na ratowanie małżeństwa. Inni - wprost przeciwnie, wciąż dają aktorskiej parze szanse. Zdaniem tych fanów, Miley po prostu musi się wyszumieć. Niestety, w sieci pojawiły się też plotki, że Miley Cyrus i Liam Hemsworth są już PO ROZWODZIE.

Liam Hemsworth i Miley Cyrus znają się od ponad 10 lat i mają na swoim koncie niejeden poważny kryzys, ale wydaje się, że tym razem nic już nie uratuje ich związku. Małżeństwo aktorskiej pary rozpadło się na kawałki w kilka dni i chyba coraz mniej fanów wierzy, że i tym razem Miley i Liam do siebie wrócą.

Niestety ostatnie plotki odbierają resztki nadziei nawet najbardziej naiwnym wielbicielom pary. W sieci pojawiły się doniesienia, że rozwód Liama Hemswortha z Miley Cyrus jest już na finiszu, a według niektórych małżeństwo już oficjalnie przeszło do historii!

MILEY I LIAM DZIELĄ SIĘ MAJĄTKIEM I PSAMI

Miley Cyrus i Liam Hemsworth spotykali się z przerwami blisko 10 lat zanim postanowili spontanicznie scementować związek przed urzędnikiem stanu cywilnego. Ślub pary zaskoczył chyba wszystkich fanów, ale po kilku miesiącach okazało się, że była to chyba najgorsza decyzja w tym związku.

Równie szybko zdaje się postępować sprawa rozwodowa. W przeciwieństwie do wielu sławnych par, które rozwodzą się całymi miesiącami, w bólach i przy udziale armii prawników i księgowych negocjując podział majątku i praw wychowawczych, w przypadku Miley i Liama rozwód przebiega wyjątkowo sprawnie. Niestety.

Z ustaleń serwisu TMZ wynika, że para już przed ślubem zabezpieczyła się na taką okoliczność, podpisując za obopólną zgodą stosowne umowy dotyczące ewentualnego podziału wszystkiego, co wspólne. Według plotek, podział dotyczy nie tylko nieruchomości i finansów, ale także opieki nad zwierzętami.

Miley Cyrus i Liam Hemsworth
Autor: 247PAPS.TV / SplashNews.com/East News

Czy Miley Cyrus i Liam Hemsworth naprawdę są już po rozwodzie, jak podają niektóre źródła "zbliżone do pary"? Nie ma na to żadnych dowodów, ale ostatnie zachowanie artystki wyraźnie pokazuje, że nie chce mieć już ze swoim (byłym?) mężem nic wspólnego. 

W nagranym wraz z nowym chłopakiem filmiku Miley Cyrus nazywa Liama "f**tem" i sugeruje, że przez jego zachowanie uwierzyła, że musi pozostać lesbijką. Tymczasem romans Miley z Codym Simpsonem kwitnie w najlepsze, choć wielu fanów nadal twierdzi, że Cyruska tylko bawi się australijskim piosenkarzem, żeby zemścić się na swoim ex.

Jeśli to prawda, to trochę żal nam Cody'ego. Wygląda na to, że on naprawdę jest w Miley zakochany!

NAJNOWSZE