Cardi B, Megan Thee Stallion, Nicki Minaj, Iggy Azalea

i

Autor: Instagram.com

Cardi B, Megan Thee Stallion, Nicki Minaj, Iggy Azalea? Najbardziej HOT raperka to...

2020-08-22 12:00

Cardi B, Megan Thee Stallion, Nicki Minaj i Iggy Azalea to najważniejsze obecnie raperki światowego przemysłu muzycznego. Która z nich jest najlepsza i najbardziej hot? Oceńcie sami i zagłosujcie w naszej sondzie!

Raperki podbijają show biznes! Jeszcze kilkanaście lat temu tą "gałęzią" branży muzycznej rządzili faceci. Teraz takie gwiazdy, jak Cardi B, Nicki Minaj, Iggy Azalea i Megan Thee Stallion, udowadniają, że nie trzeba być facetem, by być dobrym raperem. Ba, nie trzeba nawet być rodowitym Amerykaninem!

Najgorętsza raperka to...

Wszystkie cztery królowe hip-hopu mają obecnie ważny czas w swoim życiu zawodowym lub osobistym. Cardi B i Megan Thee Stallion właśnie zaprezentowały światu kipiący seksem singiel i teledysk WAP.

Nicki Minaj niedawno ogłosiła światu, że spodziewa się dziecka. Trynidadzka raperka jest w zaawansowanej ciąży ze swoim mężem, Kennethem Pettym. Gwiazda oczywiście nawet z dużym brzuchem nie traci pazura...

Z kolei Iggy Azalea synka urodziła już kilka miesięcy temu. Gwiazda zaimponowała swoim fankom, błyskawicznie wracając do idealnej figury. Jak sama zaznacza, włożyła w to sporo pracy.

Która z raperek jest obecnie najbardziej HOT - nie tylko, jeśli chodzi o wygląd? Zagłosujcie w naszej sondzie!

Sonda
Która raperka jest najbardziej HOT?
7 najlepszych ciał w polskim show-biznesie. HOT zdjęcia