Iggy Azalea pokazuje figurę po porodzie! PŁASKI BRZUCH to efekt liposukcji?

2020-07-29 16:15 nk
Iggy Azalea
Autor: DIGGZY / SplashNews.com/East News

Iggy Azalea kilka miesięcy temu została mamą. Raperka krótko po porodzie chwaliła się w sieci płaskim brzuchem. Teraz możemy przekonać się, że jej figura nie jest efektem retuszu w programie do obróbki zdjęć. Podobno nie jest też efektem interwencji chirurgicznej! Wierzycie w zapewniania Iggy?

Pierwsze plotki o tym, jakoby Iggy Azalea została mamą, pojawiły się w mediach pod koniec kwietnia 2020. Już dwa tygodnie później raperka chwaliła się w mediach społecznościowych zdjęciami i filmikami, na których jej ciało nie zdradzało żadnych śladów ciąży! Fani zwątpili w prawdziwość plotek o dziecku.

Australijka dopiero w czerwcu zdecydowała się oficjalnie potwierdzić, że urodziła synka, a ostatnio wyjawiła, że maluch otrzymał imię Onyx.

Iggy Azalea chwali się brzuchem po ciąży

Choć małym Onyxem Iggy Azalea nie chce chwalić się w sieci, to swoim ciałem po ciąży chwali się bardzo chętnie od samego początku.

Jeśli myśleliście, że ten płaski brzuch na jej Instagramie to efekt Photoshopa, to byliście w błędzie! Iggy Azalea udowodniła, że naprawdę ma idealną figurę!

Raperka została przyłapana przez fotoreportera w drodze do studia nagraniowego w Los Angeles, gdzie pół godziny później pojawiła się Tinashe.

Fani podejrzewają, że słynąca z zamiłowania do chirurgii plastycznej Iggy Azalea poddała się liposukcji po porodzie. Artystka zaprzecza i zapewnia swoich followerów, że jej figura jest efektem rygorystycznej diety i ćwiczeń w czasie ciąży oraz po niej.

Wierzycie?

Hotplota.pl: Taylor Swift zdradza sekret przyjaciół, Kanye West nie wraca do Kim Kardashian
NAJNOWSZE