Ciężarna Nicki Minaj chwali się GOŁYM BRZUCHEM w bikini! Nie straciła pazura! ;) [WIDEO]

2020-07-30 20:20 nk
Nicki Minaj
Autor: Instagram.com/nickiminaj

Nicki Minaj opublikowała w sieci wideo, w którym dowodzi, że ciąża nie zmieniła jej w potulną domatorkę... Raperka pokazała się w łóżku w seksownym bikini i fikuśnej fryzurze, by wypromować nową piosenkę, Move Ya Hips, którą nagrała z A$AP Fergiem i MadeinTYO.

Nicki Minaj podzieliła się niedawno z fanami radosną informacją - raperka zostanie niebawem mamą. Gwiazda jest już w zaawansowanej ciąży, a ojcem jej dziecka jest oczywiście mąż, Kenneth Petty.

Nicki co prawda nie zdradziła terminu porodu, ale wygląda na to, że co najmniej sześć miesięcy ukrywania swojego stanu ma już za sobą. Od kiedy sekret wyszedł na jaw, Minaj chętnie chwali się przed internautami przygotowaniami do narodzin maleństwa. Ostatnio na przykład pokazała luksusowe gadżety, jakie dla niego ma, przy okazji prawdopodobnie ujawniając płeć dziecka...

Nicki Minaj w bikini tańczy w łóżku

Tym razem Nicki Minaj zaprezentowała fanom chyba najbardziej energetyczny prawie nieruchomy taniec, jaki widzieliśmy. ;) Siedząca na łóżku raperka w bikini lipsyncowała piosenkę Move Ya Hips, którą nagrała wspólnie z A$AP Fegiem i madeinTYO. Na pierwszym planie jest oczywiście ciążowy brzuch Nicki Minaj.

Jak widać, w ciąży Nicki jest może nieco mniej mobilna, ale tak samo zadziorna, jak dotąd!

NAJNOWSZE