Jakie rozstanie? Camila Cabello dawno nie była tak uśmiechnięta!

2022-01-21 17:52 mm

Rozstanie? Patrząc na nowe zdjęcia Camili Cabello trudno uwierzyć, że gwiazda niedawno zakończyła związek z ukochanym. Piosenkarka pokazała się na nowych zdjęciach w wyjątkowo pogodnym nastroju. Zobaczcie sami!

Aż trudno uwierzyć, że od rozstania Camili Cabello i Shawna Mendesa minęły już dwa miesiące. Wielu z nas wydawało się, że to jedna z najbardziej zgranych par amerykańskiego show-biznesu, a jednak kryzys dopadł również ich. Na szczęście wszystko wskazuje na to, że w tym przypadku obyło się bez żadnych dramatów: rozpad "Shawmili", jak pieszczotliwie fani nazywali ten związek, odbył się w bardzo przyjaznej atmosferze.

Krótko po rozstaniu Shawna i Camili media donosiły, że to kanadyjski piosenkarz chciał zakończyć związek. Początkowo wokalistka była podobno wkurzona, ale szybko uznała, że jej relacja z Shawnem rzeczywiście nie ma przyszłości.

Roześmiana Camila Cabello na nowych zdjęciach

Dziś zarówno Kanadyjczyk jak i jego była dziewczyna wyglądają na całkiem szczęśliwych. Co ważne, dawna para widziana była także razem - artyści dzielą się bowiem wciąż opieką nad swoim wspólnym psem Tarzanem.

Zobaczcie najnowsze zdjęcia Camili Cabello. Miło wiedzieć ją znów tak uśmiechniętą!

Gorąca 20 Radia ESKA – notowanie 21.01.2022
NAJNOWSZE