Shawn Mendes jest mega hot! Jak długo pozostanie singlem?

2022-01-09 20:00 es

Shawn Mendes to jeden z najpopularniejszych wokalistów świata. Rozkochał w sobie tłumy fanek z całego świata. Kiedy wyszło na jaw, że jest z Camilą Cabello, ich serca pękły. Niedawno jednak para się rozstała. To znaczy, że Shawn Mendes znów jest singlem. Jednak wystarczy na niego spojrzeć, by wiedzieć, że nie potrwa to długo!

Choć Shawn Mendes ma zaledwie 23 lata, jest już znany na całym świecie. Jego kariera muzyczna zaczęła się w 2013 roku. Szybko okrzyknięto go nowym Justinem Bieberem. I faktycznie - był to młody, przystojny wokalista, który wzbudzał szał wśród fanek.

Album Handwritten zapewnił mu nie tylko sympatię słuchaczy, ale także miejsce na szczycie amerykańskiego Billboard 200. Stamtąd Shawn Mendes ruszył prosto na szczyt.

Wielkie zainteresowanie wzbudza nie tylko jego muzyka, ale również życie prywatne. Przez lata był w tej kwestii bardzo tajemniczy. Aż w końcu świat dowiedział się o jego związku z Camilą Cabello. Choć wyglądali na piękną parę, rozstali się pod koniec 2021 roku.

ESKA XD #039 - TIKTOK TRENDY 2022, STRANGER THINGS 4, RAJSKIE WAKACJE BEZ ŚNIEGU

Shawn Mendes i Camila Cabello wydali wspólne oświadczenie, w którym ogłosili, że lepiej im będzie, gdy zostaną przyjaciółmi. Od tamtej pory oboje ograniczyli korzystanie z social mediów.

Fanki z pewnością tęsknią za nowymi zdjęciami swojego idola. Dlatego my zebraliśmy kilka ujęć w galerii poniżej. Shawn Mendes jest mega hot! I coś nam mówi, że długo singlem nie pozostanie...

Shawn Mendes nie ma przed Tobą tajemnic? Sprawdź się!

Pytanie 1 z 9
Które sporty Shawn Mendes lubił najbardziej w czasach szkolnych?

Nie tylko Shawn Mendes i Camila Cabello zerwali w 2021 roku. Kto jeszcze?

NAJNOWSZE