Camila Cabello i Shawn Mendes znowu razem! Połączył ich pies Tarzan

2022-01-07 18:50 es

Camila Cabello i Shawn Mendes byli ulubieńcami mediów. Tworzyli związek, jak z obrazka! Niestety pod koniec ubiegłego roku się rozstali... Zapewnili, że pozostaną przyjaciółmi, którymi byli jeszcze zanim ich uczucie zakwitło. I chyba faktycznie im się to udało... Pies, którego wspólnie kupili, ich połączył!

Shawn Mendes i Camila Cabello wzbudzali prawdziwy szał. Para przyjaźniła się od wielu lat i skrupulatnie w wywiadach zapewniała, że nie łączy ich nic więcej... Do czasu! Kiedy swoją premierę miała piosenka Seniorita, nie było sensu dłużej udawać.

Oficjalnie Shawn Mendes i Camila Cabello zostali parą. Zamieszkali razem i kupili psa - Tarzana. Choć wyglądali na piękną parę, rozstali się pod koniec 2021 roku.

Teraz Tarzan ponownie ich połączył.

ESKA XD #039 - TIKTOK TRENDY 2022, STRANGER THINGS 4, RAJSKIE WAKACJE BEZ ŚNIEGU

Shawn Mendes i Camila Cabello znowu razem

Podział opieki nad wspólnie adoptowanymi zwierzętami to spore wyzwanie przy rozstaniu. Naturalnie, każdy z opiekunów chce mieć kontakt z ukochanym pupilem. Zdaje się, że Shawn Mendes i Camila Cabello nie mieli problemów z dogadaniem się w tej kwestii.

W oświadczeniu, które wydali zrywając zapewniali, że pozostaną przyjaciółmi, którymi byli jeszcze przed rozpoczęciem związku. To faktycznie możliwe?!

Paparazzi uchwycili, jak Shawn Mendes i Camila Cabello spacerowali po Miami. W parku towarzyszył im ich Golden Retriever - Tarzan. Na smyczy prowadził go wokalista.

Camila Cabello miała na sobie krótką brązową sukienkę. Natomiast Shawn Mendes postawił na biały T-shirt i niebieskie dżinsy.

Wierzycie w ich przyjaźń po rozstaniu?

Camila Mendes - ile o niej wiesz?

Pytanie 1 z 6
Camila Mendes jest najniższa z paczki głównych aktorów z Riverdale.

A pamiętacie, jak Shawn Mendes i Camila Cabello uroczo wyglądali, gdy jako para spacerowali z psem?

NAJNOWSZE