Britney Spears z tajemniczym postem na Instagramie. To zapowiedź sądowej walki?

2021-05-11 15:00 AM
Britney Spears
Autor: LP/Coleman Rayner/East News

Britney Spears już wkrótce stanie przed sądem. Piosenkarka będzie przed nim opowiadać o kurateli ojca. Jaki gwiazda aktualnie ma nastrój? Według jej fanów wszystko zdradza najnowszy post, który opublikowała na Instagramie.

Dla Britney Spears to będzie wielki moment. Prawnikom piosenkarki w końcu udało się ustalić termin rozprawy, podczas której Britney będzie zeznawać i szczegółowo opowie o relacjach z zaborczym ojcem i jego kuratelą.

Britney Spears od 13 lat pozostaje pod kuratelą ojca, dlatego teraz być może pojawi się szansa na uwolnienie się spod jego dyktanda. Gwiazda była przecież od niego całkowicie zależna. Nie tylko wtrącał się do jej spraw zawodowych, ale także prywatnych…

Britney Spears przed sądem ma opowiedzieć o swoim życiu już 23 czerwca.

Według fanów do tej wielkiej chwili przygotowuje się już teraz. Internauci są niemal pewni, że jej ostatni post nawiązuje właśnie do sądowej batalii, którą już wkrótce Britney będzie musiała stoczyć.

Na Instagramie Britney Spears pojawiła się fotka, na której 39-letnia piosenkarka przebrana jest w strój przypominający wygląd pantery.

Podpis, jaki widnieje pod postem, mówi sam za siebie i to właśnie on stał się punktem zaczepienia dla internautów.

Pani kotka uwielbia gryźć 😬😼🐾… uważajcie panie i panowie 😜😜😜 !!!!!

Czy też według Was tajemniczy post jest nawiązaniem do zbliżającej się rozprawy?

ESKA XD #022 - LODY EKIPY, Promyk nadziei, odchudzanie po lockdownie, rekordowe mandaty
NAJNOWSZE