Britney Spears pokazuje stare zdjęcia i przyznaje: "Kopiowałam Reese Witherspoon!"

2021-05-11 10:51 mm
Britney Spears i Reese Witherspoon
Autor: B4859 / Avalon/Photoshot/East News, Splash News/EAST NEWS

Britney Spears coraz częściej wraca myślami do czasów sprzed kryzysu, który zakończył się objęciem jej kuratelą ojca. Na Instagramie piosenkarki pojawiła się właśnie seria starych zdjęć, zrobionych jeszcze przed erą mediów społecznościowych. Przy okazji publikacji dawnych fotek gwiazda przyznała, że dobierając kreacje i budując swój image wzorowała się na... Reese Witherspoon! A może tylko tak żartuje?

Britney Spears przygotowuje się do jednego z najważniejszych momentów w swoim życiu. Już za kilka tygodni gwiazda stanie przed sądem, gdzie będzie miała po raz pierwszy osobiście przedstawić swój punkt widzenia na temat sprawowanej nad nią kurateli. Przypomnijmy, że 39-letnia piosenkarka walczy o pozbawienie ojca wyłącznej władzy nad swoim życiem. Jamie Spears już od 13 lat decyduje nie tylko o majątku swojej córki, ale także o jej podstawowych prawach.

Artystka z pewnością ma pełne ręce roboty i spędza mnóstwo czasu na przygotowaniach do wystąpienia przed sądem. Znajduje jednak czas na wspomnienia i dzielenie się z fanami przemyśleniami na temat przeszłości.

Britney Spears: "kopiowałam Reese Witherspoon"

Na Instagramie Britney pojawiła się właśnie seria starych zdjęć. Gwiazda powybierała i opublikowała fotki z najbardziej szalonymi kreacjami. Niektóre z nich wyglądają dziś naprawdę dziwnie. Ale jak zauważa Britney, to były zupełnie inne czasy...

Wracając do początku lat 2000 kiedy wszystko było prostsze, przed mediami społecznościowymi !!!! Powinnam znów wyciągnąć te stylówki 😜💁🏼‍♀️👗📸 ????

PS Kopiowałam @reesewitherspoon 😉🤷🏼‍♀️🙊 !!!!

- napisała Britney Spears w opisie przy swoich starych zdjęciach. Nie do końca wiemy, czy faktycznie wtedy gwiazda wzorowała się na Reese Witherspoon, czy może postanowiła tylko zażartować ze starszej koleżanki :) Jak sądzicie?

Zobacz też - te gwiazdy wspierają Britney Spears:

ESKA XD #022 - LODY EKIPY, Promyk nadziei, odchudzanie po lockdownie, rekordowe mandaty
NAJNOWSZE