Justin Timberlake głośno wspiera Britney Spears! "Bez względu na naszą przeszłość"

2021-06-24 14:01 kp
Justin Timberlake i Britney Spears
Autor: PALACE LEE / HEWITT / SplashNews.com/East News

Zeznania Britney Spears na ostatniej rozprawie dotyczącej jej kurateli wstrząsnęły opinią publiczną. Britney Spears po raz pierwszy publicznie zabrała głos, oskarżając ojca o ograniczanie jej wolności i faszerowanie lekami. Wokalistka wyznała, że okłamuje fanów, a w rzeczywiści cierpi na depresję. Jej wypowiedź poruszyła wszystkich, w tym Justina Timberlake'a.

Dwadzieścia lat po głośnym rozstaniu Justina Timberlake'a i Britney Spears, wokalista na nowo zainteresował się losem swojej dziewczyny. Fani ex-pary doskonale pamiętają, że muzycy rozstali się w bardzo burzliwych okolicznościach, a Justin swoją frustrację wylał w piosence Cry Me A River, w której oskarżył księżniczkę popu o zdradę. Na fali dokumentu Framing Britney Spears, który ujawnił, jak media doprowadziły do załamania nerwowego gwiazdy, Justin przeprosił ją niedawno w otwartym liście.

Teraz, jak cały świat, Justin Timberlake śledzi proces Britney Spears w sprawie zniesienia jej kurateli. Podczas najnowszej rozprawy gwiazda po raz pierwszy publicznie zabrała głos, oskarżając ojca o ubezwłasnowolnienie jej i kontrolowanie w każdym elemencie jej życia. Wokalistka przyznała, że chciałaby pozwać całą swoją rodzinę i jest z ich powodu głęboko nieszczęśliwa.

>> Britney Spears: "Chcę wziąć ślub i urodzić dziecko, ale mi NIE POZWALAJĄ"

ESKA XD #025 - EKIPA, IGRZYSKA TOKIO, SPRZEDAWCY SAMOCHODÓW

Justin Timberlake wspiera Britney Spears

Zeznania Britney Spears przeraziły Justina Timberlake, który nie zdawał sobie sprawy z tego, jaki koszmar w ostatnich latach przeżywała jego była dziewczyna. Mimo wszelkich niesnasek między nimi gwiazdor poczuł się w obowiązku, by wspierać ją w jej walce o niezależność.

Po tym, co zobaczyliśmy dzisiaj, wszyscy powinniśmy teraz wspierać Britney. Bez względu na naszą przeszłość, dobre i złe, i nieważne, jak dawno to było… to, co się z nią dzieje, jest po prostu nie w porządku. Żadna kobieta nigdy nie powinna być ograniczana w podejmowaniu decyzji dotyczących własnego ciała.

- napisał Justin na Twitterze.

Nikt NIGDY nie powinien być przetrzymywany wbrew swojej woli… ani nigdy nie musieć prosić o pozwolenie na dostęp do wszystkiego, na co tak ciężko pracował. Jessica i ja przesyłamy w tym czasie naszą miłość i nasze absolutne wsparcie dla Britney. Mamy nadzieję, że sądy i jej rodzina to naprawią i pozwolą jej żyć tak, jak chce.

- czytamy.

Przypomnijmy, że zgodnie ze słowami Britney Spears, gwiazda marzy o zajściu w ciążę, co jest obecnie niemożliwe ze względu na wkładkę wewnątrzmaciczną. Wokalistka nie może jej usunąć, ponieważ zgodnie z zasadami kurateli, nie może iść sama do ginekologa.

>> Britney Spears w sądzie błaga o wolność. Przyrównała ojca do sutenera!

NAJNOWSZE