Britney Spears: "Chcę wziąć ślub i urodzić dziecko, ale mi NIE POZWALAJĄ"

2021-06-24 9:20 mm
Britney Spears i Sam Asghari
Autor: Jen Lowery / SplashNews.com/East News

Britney Spears zeznawała przed sądem w sprawie sprawowanej nad nią kurateli. Piosenkarka mówiła non-stop przez 24 minuty, opowiadając o traumie związanej ze zniewoleniem i o wszystkich ograniczeniach, jakie nakłada na nią kuratela. Jedno z najbardziej poruszających wyznań artystki dotyczy jej planów założenia rodziny. Britney Spears wyznała, że chciałaby wziąć ślub i urodzić kolejne dziecko, ale osoby sprawujące nad nią władzę nie chcą na to pozwolić!

Słowa Britney Spears przed sądem w Los Angeles to w czwartkowy poranek 24 czerwca 2021 roku najgłośniej komentowany temat ze świata show-biznesu. 39-letnia gwiazda doczekała się możliwości osobistego opowiedzenia przed sądem, czym jest dla niej kuratela. Słowa Britney Spears poruszyły ludzi na całym świecie. Piosenkarka wyznała m.in., że jest zmuszana do antykoncepcji!

"Chcę wziąć ślub i urodzić dziecko"

Wysłuchanie zeznania Britney Spears odbyło się zdalnie w środę 23.06.2021. Artystka mówiła przed sądem nieprzerwanie przez 24 minuty. Nazajutrz jej słowa cytowały już niemal wszystkie amerykańskie dzienniki, a za nimi także prasa na całym świecie.

Co dokładnie powiedziała Britney Spears przed sądem?

Zeznania piosenkarki szokują, bo przez długie lata artystka dawała do zrozumienia, że czuje się względnie dobrze i niczego jej nie brakuje. Teraz jednak gwiazda ujawnia szokującą prawdę. "Jestem zła i smutna. Nie mam prawdziwego życia" - mówi przed sądem artystka, porównując swojego ojca do żądnego władzy nad jej życiem sutenera.

Britney Spears oznajmiła także, że jest przymuszana do stosowania antykoncepcji! Szokujące szczegóły znajdziecie poniżej.

Sonda
Czy Britney Spears powinna odzyskać wolność?

Chciałabym mieć normalne życie. Chciałabym móc wziąć ślub i urodzić dziecko. Powiedziano mi podczas kurateli, że nie wolno mi wyjść za mąż i mieć dziecka

Noszę obecnie wkładkę domaciczną, żebym nie zaszła w ciążę. Chciałabym się jej pozbyć, żeby móc starać się o kolejne dziecko, ale tzw. zespół nie chce mnie zabrać do lekarza, żeby ją wyciągnął, bo nie chcą, żebym miała dzieci

- wyznała przed sądem Britney Spears.

Britney Spears jest ubezwłasnowolniona już od 13 lat. Sąd zatwierdził kuratelę nad piosenkarką po jej załamaniu nerwowym. Gwiazda przeżyła kryzys w związku z rozwodem z Kevinem Federline, z którym ma dwójkę nastoletnich synów. 

Od wielu miesięcy Britney starała się o możliwość osobistego złożenia zeznań. Dotąd gwiazda mogła kontaktować się z sądem wyłącznie za pośrednictwem swojego prawnika. 

Jestem zmęczona samotnością. Zasługuję na takie same prawa, jak inni, do posiadania dziecka, rodziny i wszystkich tych rzeczy

- powiedziała Britney Spears podczas emocjonalnego wystąpienia przed sądem.

Gorąca 20 Radia ESKA – notowanie 18.06.2021
NAJNOWSZE