Britney Spears w sądzie błaga o wolność. Przyrównała ojca do sutenera!

2021-06-24 7:23 mm
Britney Spears
Autor: VALERIE MACON/AFP/East News

Trwa prawdopodobnie najważniejsza w życiu walka Britney Spears. Piosenkarka próbuje odzyskać wolność spod kurateli własnego ojca. Artystka złożyła właśnie w sądzie zeznania. To jej pierwsze osobiste wystąpienie w sprawie o zmianę warunków opieki. Dramatyczne słowa Britney Spears wypowiedziane przed sądem obiegły cały świat. Co powiedziała?

Britney Spears przebywa pod kuratelą swojego ojca już ponad 1/3 część swojego życia. Jamie Spears sprawuje władzę nad córką od 13 lat. Piosenkarka ma obecnie 39 lat i wciąż nie może decydować nie tylko o własnym majątku, ale nawet o tym z kim i kiedy się spotyka.

Od wielu miesięcy trwa batalia piosenkarki o odzyskanie wolności. Dzięki zmasowanej akcji fanów i mrówczej pracy jej prawników kilka tygodni temu sąd wreszcie zgodził się wysłuchać, co Britney ma osobiście do powiedzenia na temat swojego życia. Artystka stanęła przed sądem i złożyła zeznania. Jej słowa poruszyły fanów na całym świecie.

Britney Spears: Kłamałam, że jestem szczęśliwa

Britney Spears stawia wszystko na jedną kartę i błaga sąd o natychmiastowe zakończenie kurateli sprawowanej nad nią przez 13 lat przez jej ojca. Artystka wyznała m.in., że przez ostatnie lata udawała, że czuje się dobrze. W rzeczywistości przeżywa koszmar.

Kłamałam i mówiłam całemu światu, że u mnie jest OK i że jestem szczęśliwa

- powiedziała Britney.

Ale to nie wszystko. Podczas 24-minutowego wystąpienia padły mocne oskarżenia pod adresem ojca Britney Spears.

Sonda
Czy Britney Spears powinna odzyskać wolność?

Chciałabym pozwać moją rodzinę i podzielić się moją historią ze światem. Ta kuratela to wielkie nadużycie. Nie mogę żyć pełnią życia.

Nie mogę spać. Jestem strasznie zła. Jestem przygnębiona. Płaczę każdego dnia

- powiedziała Britney Spears.

Artystka porównała też swojego ojca do sutenera. Jej zdaniem Jamie Spears uwielbia ją kontrolować. 

Bardzo mu się podobała władza, jaką miał nade mną

- powiedziała Britney Spears.

To tu wychowała się Britney Spears. Zobacz zdjęcia dawnego domu artystki!

Britney Spears. Pobiła rekord Guinnessa, teraz jej nie ma. Posłuchaj o upadku gwiazdy. To materiał z cyklu DOBRZE POSŁUCHAĆ. Jak było naprawdę..?
ESKA XD #025 - EKIPA, IGRZYSKA TOKIO, SPRZEDAWCY SAMOCHODÓW
NAJNOWSZE