Billie Eilish: "Bond? Marzyłam o tym całe życie!" Jaka będzie piosenka do Bonda?

2020-01-15 8:46 kp
Billie Eilish, Daniel Craig
Autor: Rex Features/East News; Columbia Pictures/Courtesy Everett Collection

Po wielu tygodniach spekulacji producenci nowego filmu o Jamesie Bondzie pt. No Time To Die zdradzili, kto zostanie autorem tytułowej piosenki. Wbrew wcześniejszym plotkom nie jest to ani Beyonce, ani Ed Sheeran - piosenkę o 007 zaśpiewa Billie Eilish. Młoda gwiazda nie ukrywa, że jest absolutnie zaszczycona! Poradzi sobie?

Tożsamość muzyka, który stworzy piosenkę do nowego filmu o Jamesie Bondzie, była tym razem wyjątkowo długo ukrywana przez producentów produkcji. Na giełdzie nazwisk w ostatnich tygodniach pojawiały się najróżniejsze gwiazdy - od Beyonce i Eda Sheerana po Adele i Sama Smitha, którzy mają już na koncie po jednym bondowskim przeboju.

14 stycznia 2020 roku ogłoszono w końcu tę ważną wiadomość - piosenkę do No Time To Die zaśpiewa Billie Eilish. Młoda gwiazda na poprzeczkę założoną niesamowicie wysoko - bondowskie piosenki to nie mniejsze legendy niż same filmy, by przypomnieć tylko słynne GoldenEye w wykonaniu Tiny Turner, The World Is Not Enough zaśpiewane przez Garbage, Die Another Day Madonny, czy nagrodzone Oscarami Skyfall Adele i Writing's On The Wall Sama Smitha.

Billie Eilish w piosence dla Bonda

Billie Eilish jest najmłodszą gwiazdą w historii filmów o agencie 007, której powierzono zadanie zaśpiewania przewodniej piosenki. 18-letnia gwiazda napisała utwór wraz ze swoim bratem Finneasem O'Connellem, który współtworzył jej album When We All Go Asleep Where Do We Go.

Szaleństwem jest być tego częścią pod każdym względem. Możliwość napisania piosenki przewodniej do filmu, który jest częścią tak legendarnej serii, to ogromny zaszczyt. James Bond to najfajniejsza seria filmów, jaka kiedykolwiek powstała. Nadal jestem w szoku. Napisanie piosenki przewodniej do filmu o Bondzie jest czymś, o czym marzyliśmy przez całe życie. Nie ma bardziej kultowego połączenia muzyki i kina niż „Goldfinger” i „Live And Let Die”. Czujemy się bardzo szczęśliwi, że odegraliśmy małą rolę w tak legendarnej serii, niech żyje 007.

- napisała Billie Eilish o swoim udziale w nowym Bondzie.

A jak będzie brzmiała piosenka Billie Eilish do No Time To Die? Sam utwór to oczywiście wielka tajemnica twórców i producentów Bonda. Już teraz jednak zaangażowani w pracę artyści zdradzili kilka szczegółów! Producenci nowego filmu o agencie 007 Michael G. Wilson i Barbara Broccoli ogłosili, że piosenka Billie Eilish do Bonda jest "niezwykle potężna i poruszająca", a reżyser filmu Cary Joji Fukunaga napisał, że utwór młodej piosenkarki da "nową perspektywę dla serii".

>> Billie Eilish w bikini na Hawajach. Tak HOT jeszcze jej nie widzieliście!

Ci, którzy znają Billie Eilish wiedzą, że stać ją na naprawdę wiele! Myślicie, że będzie Oscar?

NAJNOWSZE