Channing Tatum i Jessie J znowu razem! Wybierali meble do pokoju dziecięcego

2020-01-14 14:16 kp
Jessie J i Channing Tatum
Autor: Rex Features/East News

Miesiąc po tym, jak Channing Tatum i Jessie J rozstali się, para znów pokazała się razem! Fani aktora i wokalistki z dużym smutkiem przyjęli w grudniu wiadomość o zakończeniu ich związku i trzymali kciuki za to, by celebryci dali sobie jeszcze jedną szansę. Wygląda na to, że marzenia się spełniają. Parę przyłapano w bardzo osobliwej sytuacji...

Gdy w grudniu wyszło na jaw, że Jessie J i Channing Tatum rozstali się, było to spore zaskoczenie dla większości ich fanów. Para sprawiała wrażenie idealnie dobranej - już po kilku miesiącach związku aktor i wokalistka zamieszkali razem, a sama Jessie J zdążyła się polubić z jego córką. Piosenkarka nie ukrywała też w wywiadach, że marzy o założeniu rodziny.

Tuż po rozstaniu media donosiły, że Channing Tatum zarejestrował się w aplikacji randkowej dla celebrytów. Wiele wskazuje na to, że internetowe randki uświadomiły mu, kto jest dla niego naprawdę ważny.

Channing Tatum i Jessie J znowu razem?

Tymczasem ex-para znów pokazała się razem. Channing Tatum i Jessie J zostali przyłapani w weekend na wspólnych zakupach z córką aktora, Everly. Co robili? Oglądali... meble do pokoju dziecięcego. 

Oboje byli ubrani w dresy i starali się zachować anonimowość. Nie okazywali sobie czułości, ale oboje byli w dobrych humorach i wyrażali swoje opinie na temat różnych rzeczy.

- zdradził świadek.

Patrzyli na namioty dla dzieci i inne meble dziecięce. Wyglądali jak naprawdę urocza rodzina. Everly biegała i sprawdzała namioty. To było naprawdę słodkie

- dodał drugi informator.

Myślicie, że znów są razem?

NAJNOWSZE