No Time To Die - zwiastun nowego Bonda! Tak Daniel Craig żegna się z rolą Agenta 007

2019-12-04 14:59 mw
Daniel Craig w No Time To Die - pierwszy trailer
Autor: YouTube.com

W sieci pojawił się właśnie pierwszy trailer nowego filmu z Jamesem Bondem "No Time To Die" ("Nie czas umierać"). Daniel Craig żegna się z rolą Agenta 007 - nadchodzący nowy film o Bondzie będzie jednocześnie jego ostatnim wcieleniem się w postać słynnego agenta. Co zobaczymy w nowym Bondzie? Zobaczcie pierwszy oficjalny zwiastun!

Fani przygód Jamesa Bonda nie będą rozczarowani! Już pierwszy oficjalny trailer filmu "No Time To Die" udowadnia, że w "nowym Bondzie" nie zabraknie tego, co wielbiciele Agenta 007 kochają najbardziej: pościgów, strzelanin, intryg, wymyślnych gadżetów i pięknych kobiet.

Ale film "No Time To Die" będzie wyjątkowy z jeszcze jednego powodu. Nadchodząca kolejna produkcja o Agencie 007 będzie jednocześnie ostatnim filmem, w którym w roli Jamesa Bonda wystąpi Daniel Craig!

DANIEL CRAIG WYSTRZAŁOWO ŻEGNA SIĘ Z JAMESEM BONDEM

Jak kończyć, to z przytupem! Zapewne taka idea przyświecała twórcom nowego filmu o Bondzie, o czym świetnie świadczy opublikowany właśnie przez wytwórnię pierwszy oficjalny trailer filmu "No Time To Die".

Kiedy zobaczymy długo wyczekiwany film "No Time To Die"? Premiera nowego Bonda była wcześnie przekładana - pierwotnie film miał się ukazać już w pierwszej połowie tego roku, ale ostatecznie zobaczymy go dopiero w kwietniu 2020.

Długie oczekiwanie chyba jednak wynagrodzi fanom wyjątkowa obsada filmu "No Time To Die". Obok Daniela Craiga wystąpią w nim m.in. Rami Malek, Ralph Fiennes i Naomie Harris.

Daniel Craig jako James Bond w filmie No Time To Die
Autor: youtube.com

Nowy Bond zatytułowany "Nie czas umierać" to piąty i ostatni film o Agencie 007, w którego rolę wcielił się Daniel Craig.

Brytyjski aktor zadebiutował jako Bond w 2006 roku w "Casino Royale", zastępując dotychczasowego odtwórcę roli Agenta 007, czyli Pierce'a Brosnana.

Kolejne filmy Craiga z tej serii to "Quantum of Solace" (2008), "Skyfall" (2012) oraz "Spectre" (2015).

Dodajmy, że dziewczynę Bonda zagra tym razem kubańska piękność, Ana de Armas.

Wyświetl ten post na Instagramie.
🧨♥️ Post udostępniony przez A N A D E A R M A S (@ana_d_armas)
NAJNOWSZE