Billie Eilish w bikini na Hawajach. Tak HOT jeszcze jej nie widzieliście!

2020-01-13 12:22 kp
Billie Eilish
Autor: John Sciulli/Getty AFP/East News; Instagram/ Billie Eilish

Mało kto zasłużył na odpoczynek tak, jak Billie Eilish. W ostatnim roku młoda gwiazda całkowicie zmieniła oblicze muzyki popularnej i udowodniła, że młodzi słuchacze cenią przede wszystkim autentyczność i talent. A ponieważ Billie skończyła ostatnio 18 lat, najwyraźniej uznała, że czas pokazać prawdziwą siebie od zupełnie nowej strony...

W ostatnim roku życie Billie Eilish uległo całkowitej przemianie. Po wydaniu płyty When We All Go Asleep Where Do We Go rozpoznawalna dla niewielu osób młoda piosenkarka stała się gwiazdą światowego formatu. Dziś Billie Eilish ma na koncie nagrody American Music Awards, Billboard czy MTV. Nic dziwnego, że młoda gwiazda wybrała się w końcu na zasłużone wakacje.

Billie Eilish bawiła się w ostatnich dniach na Hawajach, a teraz my możemy pooglądać jej gorące zdjęcia, którymi pochwaliła się na Instagramie!

Billie Eilish jest HOT

Chyba po raz pierwszy mamy okazję oglądać Billie Eilish w tak gorącym wydaniu! Dotąd piosenkarka konsekwentnie ukrywała swoje ciało pod luźnymi ubraniami, a nawet mówiła, że jej spore piersi były dla niej w przeszłości powodem problemów.

>> Billie Eilish miała problemy ze znajomymi przez duże piersi! "Urodziłam się z cyckami!""

Tymczasem teraz na jej Instagram trafiły seksowne fotki i filmiki w bikini, na które - jak przypuszczamy - czekało mnóstwo jej fanów.

Zobaczcie, jak Billie Eilish bawiła się na Hawajach!

Wyświetl ten post na Instagramie.
been gone Post udostępniony przez BILLIE EILISH (@billieeilish)
NAJNOWSZE