Billboard Music Awards 2019: Te gwiazdy zaszalały z kreacjami! Zobacz HOT ZDJĘCIA!

2019-05-02 17:07

Podczas gali Billboard Music Awards 2019 gwiazdy postawiły na odważne kreacje! Ultra mini sukienki, ogromne dekolty, proszące się o wpadkę, prześwity - na czerwonym dywanie było na co popatrzeć! Taylor Swift, Halsey, Cardi B... kto jeszcze dał się ponieść modzie? Zobaczcie najgorętsze zdjęcia z gali Billboard Music Awards 2019!

Wielka gala Billboard Music Awards 2019 odbyła się w środę, 1 maja 2019, w Las Vegas. Podczas uroczystości zostały wręczone jedne z najważniejszych nagród muzycznych w USA i na świecie. Statuetki co roku przyznaje prestiżowy magazyn muzyczny, Billboard. Na gali nie zabrakło wielkich gwiazd. Były między innymi Taylor Swift, Cardi B, Halsey i Ciara. Przybył także reaktywowany niedawno zespół Jonas Brothers. Wszyscy bracia zabrali ze sobą do Las Vegas swoje ukochane (a teraz można już nawet powiedzieć, że wszystkim chłopakom towarzyszyły ŻONY). Dla Joe Jonasa i Sophie Turner to była okazja, by wziąć ślub w ulubionym miejscu par młodych z całego świata!

>> Joe Jonas i Sophie Turner wzięli ślub! Pobrali się w tajemnicy... w Las Vegas!

HOT TEMAT
Cardi B nago

Autor: YouTube

Cardi B NAGO na Instagramie! Pokazuje KROCZE i objaśnia: "To jest moja ci*ka"! [VIDEO 18+]

Na gali Billboard Music Awards 2019 nie zabrakło bardzo odważnych kreacji. Taylor Swift jak zwykle pokazała nogi, Ciara - spory kawałek biustu, a Cardi B oczywiście pokazała prawie wszystko...

Zobaczcie zdjęcia!

NAJNOWSZE