Joe Jonas i Sophie Turner wzięli ślub! Pobrali się w tajemnicy... w Las Vegas!

2019-05-02 10:59
Joe Jonas i Sophie Turner
Autor: Andrew H. Walker/Variety/REX/Shutterstock/East News

A to niespodzianka! Joe Jonas i Sophie Turner są już po ślubie! Amerykańska prasa donosi, że Joe i jego ukochana pobrali się w tajemnicy przed fanami i dziennikarzami. Uroczystość odbyła się w Las Vegas!

Ale numer! Joe Jonas i Sophie Turner wykiwali nas wszystkich. Kiedy wszyscy z niecierpliwością wyczekiwali nowych wieści na temat terminu ich ślubu, para pobrała się w tajemnicy! Tak w każdym razie twierdzą największe amerykańskie serwisy plotkarskie.

JOE JONAS I SOPHIE TURNER WZIĘLI ŚLUB W LAS VEGAS?

Kiedy Nick Jonas brał za żonę Priyankę Choprę, uroczystości ich zaślubin przyglądał się z zachwytem cały świat. Wesele Nicka Jonasa z indyjską aktorką przypominało prawdziwie królewski ślub. Uroczystość trwała niemal tydzień!

Dla kontrastu, brat Nicka, Joe Jonas postawił na nieco :) skromniejsze rozwiązanie. Piosenkarz wziął ślub w jednej z setek firm udzielających spontaniczne śluby w stolicy hazardu, Las Vegas!

GRA O TRON
Gra o tron, sezon 8, odcinek 3 - fani narzekają na ciemny obraz

Autor: youtube.com / HBO

Gra o Tron: Sezon 8 najciemniejszy ze wszystkich serii GoT? "Nic nie widać!"

Amerykańskie serwisy plotkarskie donoszą, że krótko po gali Billboard Music Awards 2019 Joe Jonas i Sophie Turner wybrali się do jednej z kapliczek w Las Vegas, by tam powiedzieć sobie sakramentalne (?) "TAK".

Według serwisu E! News Joe Jonas i jego ukochana, aktorka Game of Thrones, Sophie Turner, pobrali się w środę 1 maja. Dowodem mają być zdjęcia z Instagram Story opublikowane przez Diplo. DJ pokazał fotki z improwizowanej uroczystości ślubnej Joe Jonasa i Sophie Turner.

Jak przystało na śluby w Las Vegas, podobno był nawet kultowy Elvis :D

Spodziewaliście się po Joe Jonasie i Sophie Turner takiej spontaniczności? :) My musimy przyznać, że udało im się nas zaskoczyć.

NAJNOWSZE