Cardi B NAGO na Instagramie! Pokazuje KROCZE i objaśnia: "To jest moja ci*ka"! [VIDEO 18+]

2019-05-02 14:57
Cardi B nago
Autor: YouTube

Cardi B zamieściła w sieci filmik, w którym wypina się nago i pokazuje swoje intymne ciała, a także objaśnia, co ma między nogami. Uwaga! Filmik tylko dla dorosłych!

Cardi B nie należy do pruderyjnych gwiazd. Raperka słynie z mocnych tekstów...

>> Cardi B przyznała się do poprawy piersi. „Moja córka mnie zawiodła!”

Ale Cardi B jest mocna nie tylko w gębie... Tym razem gwiazda postanowiła pokazać fanom swoje... krocze! Pretekstem do tego był wyciek nagiego zdjęcia, na którym rzekomo miało być widać intymne części ciała Cardi. Artystka postanowiła udowodnić, że to nie jej!

HOT TEMAT
Channing Tatum 05.02

Autor: PA Wire/PA Images/EAST NEWS

Channing Tatum pozuje NAGO na Instagramie! To zemsta Jessie J!

Cardi B opublikowała w mediach społecznościowych filmik, w którym wypina pupę i trzyma nogę na podwyższeniu, jednocześnie pokazując dłonią, co ma między nogami. Gdybyśmy nie byli mocni z anatomii, raperka dodatkowo objaśnia, co możemy tam zobaczyć. Cardi zapewnia, że zdjęcie, które wyciekło do sieci, nie jest fotką jej krocza.

To nie moja ci*ka, moja jest tutaj. To jest miejsce, przez które urodziłam swoją córkę. A ta część tutaj, to tylko mój tyłek. Wiecie, kiedy macie gruby tyłek, ta część tutaj, to ta, która daje przyjemność ku***owi. Jeśli wszyscy chcieliście mnie zobaczyć, powinniście przychodzić i oglądać mnie, kiedy byłam pie***oną striptizerką, a teraz za późno.

- mówi w nagraniu Cardi B.

Dziękujemy Ci, Cardi, za objaśnienie. W końcu będziemy wiedzieć, co jest co. No i teraz możemy być pewni, że w internecie widzieliśmy już wszystko...

NAJNOWSZE