Angelina Jolie z córkami zachwycają na premierze. Zahara i Shiloh wyrosną na gwiazdy?

2021-10-25 17:20 es

W ostatnich latach filmowa kariera Angeliny Jolie nieco przycichła. Gwiazda pojawiała się w mediach głównie w związku z życiem prywatnym. Dokładniej mówiąc - chodziło o rozwód z Bradem Pittem. Teraz jednak wystąpiła w głośnym filmie Eternals. Angelina Jolie zalicza kolejne premiery, a tym razem towarzysza jej córki. Zahara i Shiloh mają zadatki na gwiazdy?

Swojego czasu Angelina Jolie była jedną z najpopularniejszych aktorek w Hollywood. Jednak ostatnimi czasy jej kariera nieco przygasła. Gwiazda pojawiała się w mediach głównie przez życie prywatne. W 2014 roku została żoną Brada PItta, jednak ich małżeństwo nie przetrwało zbyt długo. Od kilku lat małżonkowie nie mogą dojść do porozumienia w kwestii podziału opieki nad dziećmi. A tych jest cała gromadka! Maddox, ma 20 lat, Pax -17, Zahara – 16, Shiloh – 15, a bliźniaki Vivienne i Knox po 13.

Ostatnio dzieciaki towarzyszyły mamie podczas premiery filmu Marvela - Eternals. Jednak na Rome Film Fest Angelina Jolie zabrała tylko dwie córki.

ESKA XD #034 - MUZYKA DO TRENINGU, ROLNIK SZUKA ŻONY, MATA, DROGI ŚMIERCI

Angelina Jolie z córkami stąpa po czerwonym dywanie

Dzieci Angeliny Jolie i Brada Pitta zaczynają wchodzić do świata show-biznesu. Osttanio gromadka towarzyszyła aktorce podczas premiery filmu Eternals.

Jednak na europejską wyprawę Angelina Jolie zdecydowała się zabrać tylko starsze córki. Zahara i Shiloh pojechały z nią na 16. edycję Rome Film Fest.

Cała trójka zadała szyku na włoskim, czerwonym dywanie. Zahara zaprezentowała się w długiej, białej sukni ze złotym zdobieniem przy szyi. Natomiast Shiloh postawiła na małą czarną. Nastolatka wyraźnie zaakcentowała, że to ona rządzi czerwonym dywanem - nie na odwrót. Spójrzcie na jej buty!

Angelina Jolie prowadziła córki za ręce przez tłum fotoreporterów i fanów. Sama włożyła srebrną suknię do ziemi, odsłaniającą ramiona. Trudno nie zauważyć, jak szczupłe są. Mamy nadzieję, że ze zdrowiem aktorki wszystko w porządku!

Obejrzyjcie zdjęcia, na których Angelina Jolie i jej córki - Zahara i Shiloh podbijają czerwony dywan w Rzymie:

NAJNOWSZE