Angelina Jolie o samotnym macierzyństwie: "jestem tą, która zwykle się martwi"

2021-05-11 22:02 es
Angelina Jolie
Autor: Harper’s Bazaar UK/Ferrari Press/East News

Przez lata Angelina Jolie i Brad PItt byli jedną z najsławniejszych par w Hollywood. Jednak od lat nie są już razem, a aktorka skupia się na wychowaniu 6. ich dzieci. W najnowszym wywiadzie wyznaje, że przez lata była samotna. Dzieli się także przemyśleniami na temat samotnego rodzicielstwa. Przeczytacie o tym więcej na Hotplota.pl!

Przez wiele lat Angelina Jolie I Brad Pitt uchodzili za najpiękniejszą parę show-biznesu. W trakcie swojego związku para doczekała się pokaźnej gromadki dzieci: Maddox 19 lat, Pax, 17, Zahara, 16, Shiloh, 14 i bliźniaczki Knox i Vivienne - 12 lat. Podział opieki nad potomstwem stanowi główną kość niezgody podczas ciągnącego się od lat rozwodu.

W najnowszym wywiadzie Angelina Jolie wyznaje, że od lat jest sama. Porusza także temat samotnego rodzicielstwa.

ESKA XD #022 - LODY EKIPY, Promyk nadziei, odchudzanie po lockdownie, rekordowe mandaty

Angelina Jolie o wychowywaniu 6. dzieci w pojedynkę

Podczas wywiadu dla E! News, 45-letnia aktorka wyznała, że ​​przez długi czas była singielką.

- Prawdopodobnie mam bardzo długą listę numerów. Od dawna jestem sama.

Choć przy szóstce dzieci trudno mówić o samotności.

- Mam sześcioro bardzo zdolnych dzieci. Oczywiście budzisz się i po prostu czujesz: „Muszę się upewnić, że wszystko jest w porządku. Muszę się upewnić, że są w porządku.

Później aktorka zdradziła, że od kilku lat role się odwróciły.

- Ale szczerze mówiąc, myślę, że kilka lat temu to się zmieniło i myślą: „Muszę się upewnić, że z mamą wszystko w porządku". Bardzo się o mnie troszczą i jesteśmy zgranym zespołem. Więc jestem bardzo, bardzo szczęśliwa ... Więc się martwię. Zawsze jestem tą, która się martwi, ale ich uwielbiam. To fajni ludzie.

Brad Pitt i Angelina Jolie ogłosili rozstanie w 2016 roku. Z polubownym rozstaniem nie ma to nic wspólnego, ponieważ w tle pojawia się przemoc domowa. Od pięciu lat toczą wojnę o swoje dzieci. Brad Pitt dąży do podziału 50/50, a Angelina Jolie chce pełnej fizycznej opieki.

Brad Pitt i Angelina Jolie zdecydowanie nie mogą się dogadać, jeśli chodzi o wychowanie dzieci. A jednak są celebryci, którym się to udało.

Zobacz gwiazdy, które współdzielą opiekę, mimo rozstania:

NAJNOWSZE