Angelina Jolie randkuje z ex mężem?! Jonny Miller zabrał ją na kolację

2021-10-13 23:03 es
Angelina jolie
Autor: ROBYN BECK/AFP/East News

Wygląda na to, że Angelina Jolie jest gotowa na powrót do randkowania. Rozwód z Bradem Pittem dał jej mocno w kość... Ostatnio jednak aktorka jest widywana w otoczeniu mężczyzn. Najpierw The Weeknd, a teraz... Johnny Miller! Przed laty był mężem Angeliny Jolie. Stara miłość nie rdzewieje?

Wygląda na to, że Angelina Jolie wróciła na randkowy rynek! Gwiazda zniknęła z niego na całe wieki z powodu związku z Bradem Pittem. Właściwie dłużej, niż ich małżeństwo trwał... rozwód. Wyniszczająca sądowa batalia pewnie skutecznie zniechęcała gwiazdę do nawiązywania nowych relacji.

Ostatnio najwyraźniej coś się zmieniło. Kilkukrotnie Angelina Jolie była widywana z The Weekndem. Zagraniczne media rozpisywały się już o ich rzekomym związku.

Teraz na horyzoncie pojawił się nowy-stary zawodnik...

Daria niczym Amy Winehouse. Magiczne wykonanie w ESKA Live

Angelina Jolie spotyka się z byłym mężem

Angelina Jolie i Jonny Miller byli małżeństwem w latach 1996-1999. Spotkali się na planie filmu Hakerzy i zakochali bez pamięci. Szybko jednak doszli do wniosku, że to nie "to". A może jednak?

W czerwcu tego roku paparazzi zauważyli Angelinę Jolie przybywającą do mieszkania Jonny'ego Millera w Nowym Jorku. Najwyraźniej spotkanie poszło dobrze, ponieważ ex małżonkowie je powtórzyli!

Para została sfotografowana podczas wspólnej kolacji w poniedziałkowy wieczór w Beverly Hills w Kalifornii. Aktorka była ubrana w elegancki czarny płaszcz i szpilki, gdy wsiadała do samochodu Millera, zanim para odjechała razem.

Coś z tego będzie?

NAJNOWSZE