Aktorzy Riverdale wrócili na plan! KJ Apa, Lili Reinhart, Camila Mendes. MAMY ZDJĘCIA!

2020-10-10 18:00 mm

Gwiazdy serialu Riverdale wróciły do pracy na planie! W Vancouver ponownie rozpoczęły się zdjęcia do nowych odcinków popularnego serialu. Na planie filmowym pojawili się najważniejsi aktorzy produkcji, m.in. KJ Apa, Camila Mendes i Lili Reinhart! Wszystko wskazuje na to, że tym razem produkcja nowego sezonu ruszyła już pełną parą! Zobaczcie zdjęcia z Kanady, jakie właśnie trafiły do sieci.

Sezon 5 serialu Riverdale rodzi się w wielkich bólach, ale wiele wskazuje na to, że wreszcie widać światełko w tunelu. Gwiazdy produkcji przebywają w Kanadzie, gdzie mieści się plan serialu, już od końcówki wakacji, ale dotąd ekipa zdążyła nakręcić zaledwie niewielką część scen. 

Oczywiście winę za to ponosi sytuacja związana z pandemią koronawirusa - jak wiele innych produkcji serialowych i kinowych, także Riverdale notuje z tego powodu poważne opóźnienia. Niedawno producenci donosili, że prace na planie Riverdale 5 zostały wstrzymane, ponieważ kanadyjskie laboratoria nie miały czasu na wykonywanie testów członków ekipy.

Wygląda jednak na to, że wytwórnia uporała się z tym problemem, bo oto do sieci trafiły właśnie najnowsze zdjęcia z Vancouver. A na nich - obsada Riverdale 5 podczas pracy na planie serialu!

Obsada Riverdale 5 wróciła na plan

Takie fotki z pewnością ucieszą oczy fanów Riverdale! Na zdjęciach z planu serialu, jakie właśnie pojawiły się w sieci, widzimy najważniejszych aktorów produkcji podczas pracy przed kamerą.

Na planie Riverdale 5 uwiecznieni zostali m.in. Camila Mendes, Lili Reinhart, Cole Sprouse, Madeline Petsch, Vanessa Morgan, Charles Melton i KJ Apa!

Zobaczcie najnowsze fotki z planu Riverdale. Mamy nadzieję, że teraz już wszystko pójdzie jak po maśle...

Skąd się bierze zapach nowego samochodu | ESKA XD - Prosto z salonu #5
NAJNOWSZE