Lili Reinhart NAGO na Instagramie! Aktorkę Riverdale dopadła nostalgia

2020-09-29 11:07 mm
Lili Reinhart
Autor: JAPZ, JOGA/Backgrid/East News

Lili Reinhart zdradzała niedawno, że nie najlepiej znosiła odosobnienie spowodowane kwarantanną, ale w swoim najnowszym poście na Instagramie trochę przeczy tym słowom. Przy okazji publikacji serii prywatnych zdjęć, gwiazda Riverdale wspomina o dopadającej ją nostalgii. Lili stwierdziła, że tęskni za kwarantanną! Za czym najbardziej? Ano choćby za nagimi sesjami zdjęciowymi na pustyni. Zobaczcie sami!

To jesienna deprecha, czy kolejny objaw samotności? Przebywająca w Kanadzie Lili Reinhart opublikowała właśnie na Instagramie post z serią wspominkowych zdjęć z przeszłości. Wśród nich znalazły się fotki z przyjaciółmi, a także zdjęcie, do którego gwiazda serialu Riverdale pozuje całkiem nago, gdzieś na odludnej pustyni.

Lili Reinhart nie wyjaśnia, kiedy i gdzie dokładnie powstały opublikowane przez nią prywatne zdjęcie. Pisze za to o dopadającej ją nostalgii..

Tęsknię za moim życiem w kwarantannie

- napisała Lili Reinhart przy serii zdjęć, które pojawiły się na jej instagramowym profilu w poniedziałek 28 września.

Na fotkach zamieszczonych na Insta przez gwiazdę Riverdale widzimy m.in. malowanie pisanek (!), jej ukochanego psa, Milo, uwiecznione chwile spędzone z przyjaciółmi oraz wspomnianą wyżej nagą sesję na pustyni.

Przewińcie fotki i zobaczcie sami, za czym najbardziej tęskni obecnie Lili Reinhart.

Wyświetl ten post na Instagramie.
Nostalgic for my quarantine life. Post udostępniony przez Lili Reinhart (@lilireinhart)

Przypomnijmy, że Lili Reinhart i jej koleżanki i koledzy z obsady Riverdale kręcą właśnie w kanadyjskim Vancouver zdjęcia do 5. sezonu produkcji. Niedawno Lili zdradziła, że w nowych odcinkach Riverdale czeka nas aż siedmioletni przeskok czasowy! Skąd się wziął i jak tłumaczy to aktorka - tego dowiecie się poniżej:

>> Riverdale 5: Lili Reinhart tłumaczy 7-letni przeskok czasowy

ESKA XD #003

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

NAJNOWSZE