Z Glee do Riverdale: Erinn Westbrook w jednej z kluczowych ról! Pasuje do ekipy?

2020-10-01 17:57 mm

Nowa aktorka w obsadzie Riverdale! Amerykańskie i kanadyjskie media donoszą, że do ekipy aktorskiej w 5. sezonie popularnego serialu dołączy gwiazda musicalu Glee, Erinn Westbrook. Kim jest ta aktorka i jaką rolę zagra w Riverdale? Sprawdźcie, co udało się dotąd ustalić.

Fani Riverdale i kilku innych produkcji wytwórni Warner Bros. nie mają ostatnio szczęścia. Producenci poinformowali, że z powodu koronawirusa ponownie byli zmuszeni wstrzymać pracę na planach kilku seriali, m.in. właśnie Riverdale.

Ale kiedy już zdjęcia i montaż sezonu 5 ruszą na dobre, cierpliwość widzów z pewnością zostanie nagrodzona. W sieci właśnie pojawiła się wiadomość, że do obsady Riverdale dołącza nowa aktorka. To 29-letnia Erinn Westbrook, którą z pewnością dobrze znają fani serialu muzycznego Glee.

Uwaga - według doniesień prasowych Erinn Westbrook zagra w 5. sezonie Riverdale jedną z kluczowych ról!

Kim jest Erinn Westbrook?

Erinn Westbrook ma 29 lat i pochodzi z Nowego Jorku. Kiedy miała 6 lat jej rodzice postanowili przeprowadzić się do Town & Country w stanie Missouri. W szkole była kapitanem drużyny cheerleaderek i już wtedy ciągnęło ją do aktorstwa. Karierę przed kamerą rozpoczęła jednak stosunkowo późno, bo dopiero w 2009 roku.

Jak dotąd chyba najbardziej znaną rolą Erinn była postać Bree w serialowym musicalu Glee. To może się jednak zmienić w 2021 roku, kiedy na ekrany wejdzie wreszcie długo wyczekiwany 5. sezon serialu Riverdale. Erinn Westbrook ma w nim zagrać jedną z najważniejszych ról. Aktorka wcieli się w postać Tabithy Tate.

Wyświetl ten post na Instagramie.
Sun-kissed ✨ @1883magazine Post udostępniony przez Erinn Westbrook (@erinnwestbrook)

Jak Erinn Westbrook odnajdzie się w obsadzie Riverdale? Czy Waszym zdaniem pasuje do reszty ekipy? Dajcie znać, co sądzicie o obsadzeniu gwiazdy Glee w sezonie 5. Riverdale.

NAJNOWSZE