Agnieszka Włodarczyk otwarcie o późnym macierzyństwie. „Nie wiem, czy doczekam wnuków”

2021-11-22 12:37 AM
Agnieszka Włodarczyk
Autor: WBF

Agnieszka Włodarczyk w lipcu tego roku po raz pierwszy została mamą. Od tego czasu chętnie dzieli się z followersami swoimi spostrzeżeniami na temat macierzyństwa. Nie skupia się tylko na dobrych stronach, ale opisuje także drugą stronę medalu. Na Instagramie porusza temat późnego macierzyństwa.

Macierzyństwo to piękna przygoda, ale też temat, który przysparza wielu obaw i lęków. Agnieszka Włodarczyk, która od czasu urodzenia pierwszego dziecka jest bardzo aktywna w mediach społecznościowych i chętnie dzieli się z obserwatorami swoimi spostrzeżeniami, teraz postanowiła poruszyć dość smutną kwestię.

Agnieszka Włodarczyk w tym roku po raz pierwszy została mamą. 40-letnia aktorka zdecydowała się na późne macierzyństwo, co wiąże się z dużym ryzykiem nie tylko na płaszczyźnie zdrowotnej. Swoimi obawami podzieliła się na Instagramie.

EskaROCK Live! - Organek - Walcz

Macierzyństwo po 40… Ja widzę tylko jeden minus. Jeśli będzie mi dane dożyć 70 urodzin Milanek będzie miał dopiero 30 lat. Nie wiadomo czy doczekam wnuków🤷‍♀️ Z drugiej strony równie dobrze mogę zostać babcią w wieku 60 lat. Życie jest tak pięknie nieprzewidywalne, że nie ma co gdybać:) Nie wiem ile z Was doświadcza tego macierzyństwa w wydaniu dojrzalszym, ale myślę, że mimo wszystko plusów jest więcej niż minusów. Jak Wy to widzicie?

- pisała.

Zobacz też: Aleksandra Żebrowska „mamą roku”. TE fotki rozbawią Was do łez!

NAJNOWSZE