Katarzyna Nosowska

i

Autor: WBF

Katarzyna Nosowska robi unboxing i testuje kosmetyki od Natalii Siwiec! To HIT Instagrama

2021-11-22 8:55

Katarzyna Nosowska podbija media społecznościowe. Jakiś czas temu postanowiła ponabijać się trochę z osób, które na co dzień żyją z pracy na Instagramie czy regularnie publikują filmiki z ćwiczeniami. Słynąca z mega dystansu do siebie Nosowska zaczęła parodiować infuencerów a tym samym przyciągać na swój profil nie tylko wiernych fanów.

Choć filmiki Katarzyny Nosowskiej cieszyły się dużą popularnością, piosenkarka na jakiś czas przestała nagrywać. Teraz powraca i zapowiada regularną publikację zabawnych filmików.

Jej pierwszy filmik od czasu zrobienie sobie przerwy to unboxing, czyli słynna już w czeluściach Internetu nazwa na otwieranie paczek, które dostało się najczęściej od firmy kosmetycznej, oczywiście w celu reklamy.

Jak zdradziła na filmiku, Katarzyna zawsze marzyła o wykonaniu podobnej rzeczy, a przecież marzenia są po to, aby je spełniać.

I tak w sobotę na Instagramie artystki pojawił się ponad 7-minutowy filmik, na którym Nosowska robi unboxing kosmetyków od Natalii Siwiec.

QUIZ: Zgadnij, jaką gwiazdą jestem

Pytanie 1 z 6
Sytuacja na granicy to koszmar. Obowiązkiem jest bronić granic i za to dziękuję. Jednocześnie obowiązkowo trzeba pomóc ludziom, którzy bez wsparcia umrą. Dlatego opublikowałam bardzo rzeczowy i wyważony post na Instagramie. Kim jestem?

Oczywiście daleko jej do profesjonalnej infuencerki, ale trzeba przyznać, że parodiować to ona umie.

O, paletka wieczorowa, mmm, to są chyba moje ulubione kolory.

– zachwycała się, po czym wyciągnęła ręką i pokazała widzom kolory kosmetyku.

Natalia Siwiec reaguje na filmik Katarzyny Nosowskiej

Na filmik szybko zareagowała też Natalia Siwiec, której linia kosmetyków była testowana. Oto jak zareagowała na test Nosowskiej:

Zrobiłaś mi dzień. Nie wiem już dlaczego lecą mi łzy czy ze śmiechu czy z radości✌?

Zobacz też: Gwiazdy, które stronią od makijażu

Jedno jest pewne. Katarzynie Nosowskiej z pewnością daleko do profesjonalnej influencerki, ale trudno się na nią gniewać… Natalia Siwiec tylko to potwierdziła.

Filmik znajdziecie poniżej. Koniecznie go obejrzyjcie!

EskaROCK Live! - Organek - Walcz