Życie na wsi - casting. Jak się zgłosić do nowego programu Polsatu?

2021-07-26 15:04 Alicja Wójcik
Wieś
Autor: Canva

Programy typu reality show rosną jak grzyby po deszczu. Poza stałymi formatami, które od lat biją rekordy oglądalności, cały czas pojawiają się nowe. Niemal w każdej kolejnej ramówce możemy liczyć na nowe show tego typu, które rozbudza ciekawość widzów. Tym razem na nowość stawia Polsat, który pracuje nad formatem będącym połączeniem Big Brothera, Dam i wieśniaczek i Rolnik szuka żony.

Życie na wsi - casting. Jak się zgłosić do nowego programu Polsatu? Jak ustalił serwis WirtualneMedia, nowy program ma być polską wersją szwedzkiego programu The Farm, który jak dotąd emitowany był już w kilkudziesięciu krajach. Co ciekawe, w Szwecji zadebiutował już w 2001 roku. Podobnie jak w Big Brotherze uczestnicy są zamknięci i odizolowani od świata, jednak nie w odpowiednio wyposażonym domu, ale na farmie.

Życie na wsi - casting. Jak się zgłosić do nowego programu Polsatu?

Uczestnicy będą musieli brać udział w różnych zadaniach przewidzianych przez produkcję, a także zajmować się pracami rolnymi na gospodarstwie. Oprócz tego będą musieli wchodzić między sobą w relacje i związki. Zdjęcia do programu mają rozpocząć się we wrześniu 2021 roku. Aby zgłosić się do udziału, należy wypełnić specjalny formularz, w którym trzeba m.in. przesłać swoje zdjęcie, uzupełnić informacje o sobie i odpowiedzieć na pytania. Do programu mogą zgłosić się osoby w wieku 20-50 lat, które są ponadprzeciętnie sprawne fizycznie. Jak na razie nie wiadomo, kiedy program trafi na antenę, jednak najprawdopodobniej emitowany będzie wiosną 2022.

ESKA XD #027 - TOKIO 2020, KRÓLOWA I KONKWISTADOR, ASFALT Z GUMY
Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
NAJNOWSZE