Zranione ptaki

i

Autor: materiały TVP

Zranione ptaki odcinek 70 streszczenie. Durmus więzi i szantażuje Meryem

2022-06-29 11:33

Zranione ptaki odcinek 70 - co się wydarzy? Premierowy epizod tureckiego serialu zostanie wyemitowany w czwartek 30 czerwca o godzinie 18:45 na antenie kanału TVP2. Produkcję można oglądać także na stronie vod.tvp.pl. Przeczytaj, co wydarzy się w nadchodzącym odcinku.

Zranione ptaki odcinek 70 streszczenie. Meryem nadal bardzo przeżywa ostatnie wydarzenia. Durmus jest wściekły na córkę, że przez obce dzieci wpakowała się w kłopoty. Tekin coraz bardziej przyciska Durmusa do muru. Każe mu zmusić Meryem do pracy u siebie. Choć Melis obiecała Leventowi milczenie, opowiada Ülviye, co tak naprawdę się wydarzyło. Levent to słyszy i wściekły krzyczy na Melis. Ayse namawia Meryem na powrót do rezydencji. Dziewczyna jednak, w obawie o życie Leventa, wie, że nie może tam wrócić. Safiye znajduje złoty pierścionek Ayse. Zanosi go do jubilera, który potwierdza jego autentyczność. Zaniepokojona kobieta wypytuje Dogana o relację jej córki z Cemilem. Za jego namową postanawia jechać do firmy. Meryem idzie do pracy. Szef jest wobec niej znowu opryskliwy, ale Meryem dzielnie to znosi. Durmus postanawia to ukrócić. Idzie do bistro i robi Meryem awanturę na oczach klientów. Osman zwalnia dziewczynę. Durmus zaciąga Meryem do komórki na węgiel. Zamyka ją tam i mówi, że wypuści dopiero, gdy ta zgodzi się pracować dla Tekina.

ZOBACZ TAKŻE: Zakazany owoc - obsada. Kto jest kim? Aktorzy i bohaterowie tureckiego serialu

Polskie seriale popularne za granicą | To Się Kręci #6

Zranione ptaki - o czym jest serial?

Zranione ptaki to historia o siostrze, której miłość chroni rodzeństwo przed wszelkim złem. Meryem jest młodą, silną i piękną kobietą, los sprawił, że przez ostatnie pięć lat wychowuje swojego młodszego brata Ömera. Kiedy była nastolatką, ktoś dał dziecko jej ojcu Durmusowi. Ten zamierzał je sprzedać, jednak został wcześniej aresztowany. Teraz kobieta ciężko pracuje, aby mały Ömer nie trafił na ulicę. Dowiaduje się, że jej przyszywany brat jest synem wpływowego przemysłowca i został porwany w walce o władzę nad imperium rodzinnym. Meryem pragnie połączyć Ömera z jego biologiczną rodziną.

Zranione ptaki - obsada

  • Emre Mete Sönmez - Ömer Celik / Efe Metehanoğlu
  • Ali Yasin Özegemen - Levent Metehanoğlu
  • Gizem Arıkan - Meryem Çelik
  • Ayşen İnci - Ulviye Metehanoğlu
  • Elif Erol - Hülya Metehanoğlu
  • Arzu Yanardağ - Hülya Metehanoğlu
  • Özgür Özberk - Tekin Avcı
  • Cemre Melis Çınar - Melis Saraç