Zranione ptaki

i

Autor: materiały TVP Zranione ptaki - jak się skończą losy bohaterów?

Zranione ptaki odcinek 66 streszczenie. Tekin zostaje aresztowany

2022-06-23 13:20

Zranione ptaki odcinek 66 - co się wydarzy? Premierowy epizod tureckiego serialu zostanie wyemitowany w piątek 24 czerwca o godzinie 18:45 na antenie kanału TVP2. Produkcję można oglądać także na stronie vod.tvp.pl. Przeczytaj, co wydarzy się w nadchodzącym odcinku.

Zranione ptaki odcinek 66 streszczenie. Asli widzi, jak Ömer wynosi do ogrodu jedzenie. Mówi Leventowi o dziwnym zachowaniu chłopca. Levent przyłapuje w ogrodzie Ömera i dzieci. Zapewnia je, że w rezydencji są bezpieczne. Od razu dzwoni do Meryem, by przekazać jej dobre wieści, po czym urządza dla dzieci grilla. W przeciwieństwie do Melis, Ülviye jest zachwycona obecnością dzieci w domu. Melis z trudem udaje, że czuje do dzieci sympatię. Robi jednak wszystko, by zrobić na Levencie wrażenie. Do baraku przyjeżdżają ludzie, którym Tekin obiecał dzieci. Neriman jest w potrzasku. Meryem chcąc pomóc ciotce, dzwoni po policję. Tekin zostaje aresztowany. Bahadir stara się przekonać matkę, że Melis jest idealną partią dla Leventa. Słyszy to Meryem, która właśnie przyszła do rezydencji. Nie rozumie, dlaczego tak zabolały ją ich słowa. Tymczasem Melis wykorzystuje każdą okazję, żeby upokorzyć Meryem i zbliżyć się do Leventa. Ülviye postanawia wykorzystać działania fundacji, by zapewnić dzieciom edukację. Levent i Melis kupują dzieciom nowe ubrania i zabawki. Wszyscy oprócz Cichej świetnie się bawią. Okazuje się, że dziewczynka zostawiła w baraku jedyne zdjęcie mamy. Meryem obiecuje po nie pójść. Levent zamierza jej towarzyszyć, lecz dotknięta zachowaniem Melis dziewczyna, odmawia.

ZOBACZ TAKŻE: Najlepsze tureckie seriale na Netflix. TOP10 tytułów, które warto zobaczyć

DOM Z PAPIERU ZA KULISAMI, KOREAŃSKIE MASKI I SERIAL O BERLINIE | To Się Kręci #9

Zranione ptaki - o czym jest serial?

Zranione ptaki to historia o siostrze, której miłość chroni rodzeństwo przed wszelkim złem. Meryem jest młodą, silną i piękną kobietą, los sprawił, że przez ostatnie pięć lat wychowuje swojego młodszego brata Ömera. Kiedy była nastolatką, ktoś dał dziecko jej ojcu Durmusowi. Ten zamierzał je sprzedać, jednak został wcześniej aresztowany. Teraz kobieta ciężko pracuje, aby mały Ömer nie trafił na ulicę. Dowiaduje się, że jej przyszywany brat jest synem wpływowego przemysłowca i został porwany w walce o władzę nad imperium rodzinnym. Mayrem pragnie połączyć Ömera z jego biologiczną rodziną.

Zranione ptaki - obsada

  • Emre Mete Sönmez - Ömer Celik / Efe Metehanoğlu
  • Ali Yasin Özegemen - Levent Metehanoğlu
  • Gizem Arıkan - Meryem Çelik
  • Ayşen İnci - Ulviye Metehanoğlu
  • Elif Erol - Hülya Metehanoğlu
  • Arzu Yanardağ - Hülya Metehanoğlu
  • Özgür Özberk - Tekin Avcı
  • Cemre Melis Çınar - Melis Saraç
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE